Yazın doğan bebek giyimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mana. tarafından oluşturulan Yazın doğan bebek giyimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,388 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yazın doğan bebek giyimi
Konbuyu başlatan Mana.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık olana kadar ince kollu alt ust al bence sonra sortlu kolsuz tulumlar var onlardan alırsın cabuk buyuyor zaten

Terlemiyor mu o şekilde uzun kollu ya da uzun altlı takımlardan giydirmek çocuğu isilik yapıyormuş diye duydum birkaç kisiden de ama bende kararsız kaldim alışverişini ne şekilde yapacağım konusunda

Başlangıçta kaç adet alt üst takım alınması mantıklı sizce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cocugu fazla fazla giydirip isilik yapmaktan da korkuyorum şimdi alt alırsam elimde kalır mı diyorum çok çabuk buyuyorlarmis çünkü onun yerine tulum mu alsam diyorum ay hem ilk bebek hem yaz bebeği olunca kafam iki kat karışık 🤗
Canım kumaşı kalın değil kıyafetlerin hani çok terlememesine dikkat ediyorum dediğin gibi tulum iyi olur bide fazla kıyafet alma canım çabuk büyüyüp kilo alıyorlar

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaz aylarında doğum yapacak olan ya da yapmış olan annelerim bebislerinize nasıl kıyafetler aldınız kısa kollu giydirmek uygun olur mu doğduğunda ya da ne zamana kadar uzun kollu giydirilmeli, benim bulunduğum bölge yaz aylarında 40 dereceyi buluyor
Hayirlsyla haziranin somu temmzn basinda dogumum olck ben iki kollu digerleri hepsi kolsuz bebegm pisik olmasn bzm bolge asri sck klma 7/24 accam mecbur ..

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yaz aylarında doğum yapacak olan ya da yapmış olan annelerim bebislerinize nasıl kıyafetler aldınız kısa kollu giydirmek uygun olur mu doğduğunda ya da ne zamana kadar uzun kollu giydirilmeli, benim bulunduğum bölge yaz aylarında 40 dereceyi buluyor
Kırkı çıkana kadar hava sıcak olsada ince penye terletmeyen takımlar giydirilir bizde kırkı çıktıktan sonra havaya göre kısa takımlara geçirilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar