Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Yazın doğum mu? Kışın doğum mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,096 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Badegül

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yazın mı güzel doğum yapmak?
Kışın mı güzel hangisi rahat sizce ? 😅 ben kışın yaptım da deneyimlerinizi merak ediyorum sadece
Uzun zamandır seni görmüyordum canım nasılsın bebeğin nasıl?? Soruna gelince ben yazın doğum yaptım ve bulunduğum il çok sıcaktı evimde öyle ve lohusalık psikolojisi derken çok zorlandım diyebilirim. Keşke kışın doğsaydım dedim hep bebeğim açısından ne bere taktım doğdu 4. gün soydum sadece zıbın birde çorapla duruyordu. Ama kapı cam klima açamadım bebekten dolayı bu zorluklari vardı benim için geldi geçti işte

Meltemkuzu

Kayıtlı Üye
rank

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kışın mı güzel hangisi rahat sizce ? 😅 ben kışın yaptım da deneyimlerinizi merak ediyorum sadece
Ben yaşamadım ama.tahmin etmek zor değil yazın doğumu berbat olur bence ben daha doğum yapmadım az kaldı bu sıcaklar beni bitirdi 🤦 en iyisi anne bebek için kış doğumu bence

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ben sonbaharın ilk günü doğum yapmıştım 1 Eylül☺️güzel di yani Mardinin sıcaklığı çok yüksek ama ben köye gittim çok serindi yani kısaca kuzum sonbahar ve ilk bahar bence çok güzel ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kışın yapmak daha iyi ben temmuzda hiç iyi değil Şanlıurfa da çok sıcak
Ayn cnm ya güney doğu çok cok sıcak ve benim doğum temmuz da bakalım ne yapacaz

Son düzenleme:

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilki temmuz du ikincisi Kasım Buda kısmet olursa ocak olacak bakalım nasıl olacak bizim burda doğal gaz yok kömür sobasıdır bebişimle kışı nasıl atlatır bilemiyom bide 4. Kat bakalım Rabbim yardımcımız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar