Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Yazın doğum mu? Kışın doğum mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,108 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Badegül

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yazın mı güzel doğum yapmak?
Kışın mı güzel hangisi rahat sizce ? 😅 ben kışın yaptım da deneyimlerinizi merak ediyorum sadece
Valla kuzum ben kızımı tam yazın ortasinda doğurdum temmuzda acayip sıcaktı ve o sıcakta lohusalıkta hiç çekilmiyor gerçekten şimdi doğumum Eylül'de olucak kışa doğru bakalım valla en iyisi kışın doğum yapmak

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Uzun zamandır seni görmüyordum canım nasılsın bebeğin nasıl?? Soruna gelince ben yazın doğum yaptım ve bulunduğum il çok sıcaktı evimde öyle ve lohusalık psikolojisi derken çok zorlandım diyebilirim. Keşke kışın doğsaydım dedim hep bebeğim açısından ne bere taktım doğdu 4. gün soydum sadece zıbın birde çorapla duruyordu. Ama kapı cam klima açamadım bebekten dolayı bu zorluklari vardı benim için geldi geçti işte
İyi bebeğim sen nasılsın artık buralara çok fazla giremiyorum bebeğim 6 aylık oldu 🥰🥰🥰 aen nasılsın iyi misin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tekrar bir hamilelikmi var 🤔🤔🤔
Hahaha rabbim olmayana nasip etsin ben istemiyorum 😅

3. Gebeliğim ilk kasım 10 ikincisi ekim 21 bu da ocak 30 a denk geliyor bu biraz daha soguklara geliyor tek korkum o bnde yaz dogumlarını cok merak ettim ama d2nk gelmedi hiç😊😊
Bence en güzeli kışın doğurmak 😀 maşallah sanada 🧿🧿

bence kış daha iyi ben iki kizimdada martta doğum yaptım
Bende martta hamsiler olduğumu öğrendim aralıkta doğurdum 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kışın mı güzel hangisi rahat sizce ? 😅 ben kışın yaptım da deneyimlerinizi merak ediyorum sadece
28 gün önce doğum yaptım balım❤️Benim açımdan sorarsan balım tabiki yaz derim kıştan nefret eden biriyim rabbimin gücüne gitmesin... Ama Kayra'nın açısından sorarsan çocuk sıcaktan nefret ediyor ya xıbınla vs duruyor ama yok uyurken üstünü örtemiyorum tepine tepine battaniyeyi açıyor 🤦🏻‍♀️ artık ne yapacağımı şaşırdım ne yapsam yinede bunalıyor oğlum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben 20 gün önce doğum yaptım o kadar sıcak ki kızımı soyuyorum hep isilik oldu yavrum bende dayanamıyorum sıcağa çok kötü😣
Çok geçmiş olsun benim kuzum kış çocuğu ve şuanda bile işlik oluyor pişik oluyor dikkat etmezsem 🥺

Kışın yapmak daha iyi ben temmuzda hiç iyi değil Şanlıurfa da çok sıcak
Bende malatyalıyım İstanbul’da yaşıyorum imkansız değil orayı da tahmin etmek doğumu ay düşünmesi bile bi dert

Ben yaşamadım ama.tahmin etmek zor değil yazın doğumu berbat olur bence ben daha doğum yapmadım az kaldı bu sıcaklar beni bitirdi 🤦 en iyisi anne bebek için kış doğumu bence
Ben geçen yaz hamileydim çok fenaydım böyle bi iğrenç bi yaz yaşamadım açıkçası siz hamilesiniz düşüncesi bil zor 😢 rabbim yardımcınız olsun

Ben sonbaharın ilk günü doğum yapmıştım 1 Eylül☺️güzel di yani Mardinin sıcaklığı çok yüksek ama ben köye gittim çok serindi yani kısaca kuzum sonbahar ve ilk bahar bence çok güzel ☺️

Ayn cnm ya güney doğu çok cok sıcak ve benim doğum temmuz da bakalım ne yapacaz
Allah yardımcın olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Valla kuzum ben kızımı tam yazın ortasinda doğurdum temmuzda acayip sıcaktı ve o sıcakta lohusalıkta hiç çekilmiyor gerçekten şimdi doğumum Eylül'de olucak kışa doğru bakalım valla en iyisi kışın doğum yapmak
Ay çok haklısın doğurmak bişey değil bide yazın sıcağı hiç çekilmiyor

Son düzenleme:

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Bnde kişin dogum yaptim ama yaz olmasini tercih ederdim surwkli üşüdümu hasta olucakmi endişesi olmazdi

28 gün önce doğum yaptım balım❤️Benim açımdan sorarsan balım tabiki yaz derim kıştan nefret eden biriyim rabbimin gücüne gitmesin... Ama Kayra'nın açısından sorarsan çocuk sıcaktan nefret ediyor ya xıbınla vs duruyor ama yok uyurken üstünü örtemiyorum tepine tepine battaniyeyi açıyor 🤦🏻‍♀️ artık ne yapacağımı şaşırdım ne yapsam yinede bunalıyor oğlum
Yaramaz bidik 40 ciktimi cnm

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ona göre çok sıcak benim kızda tepine tepşne üstünü açıyor bide 6 aylık 😀 Allah yardım etsin bacım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar