Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Yazın doğum mu? Kışın doğum mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,078 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Badegül
Çok geçmiş olsun benim kuzum kış çocuğu ve şuanda bile işlik oluyor pişik oluyor dikkat etmezsem 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende malatyalıyım İstanbul’da yaşıyorum imkansız değil orayı da tahmin etmek doğumu ay düşünmesi bile bi dert

Ben geçen yaz hamileydim çok fenaydım böyle bi iğrenç bi yaz yaşamadım açıkçası siz hamilesiniz düşüncesi bil zor 😢 rabbim yardımcınız olsun

Allah yardımcın olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ay çok haklısın doğurmak bişey değil bide yazın sıcağı hiç çekilmiyor
Çok doğru canım rabbim yardımcımız olsun

Bir sürü tahlil istediler dün bende. De ondan da kan aldılar benden mi geçiyor enfeksiyon diye bakacaklar.haftaya karın, kafa ultrasonu artı göz yeniden kulak testi vs yapılacak sarılık zarar veriyor mu vermşuor mu diye bakılacak hayırlısı bakalım haftaya belli olacak her şey inşallah sıkıntı çıkmaz diye ümit ediyorum 🤲🏻
İnşallah bişey çıkmaz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İyi bebeğim sen nasılsın artık buralara çok fazla giremiyorum bebeğim 6 aylık oldu 🥰🥰🥰 aen nasılsın iyi misin

Hahaha rabbim olmayana nasip etsin ben istemiyorum 😅

Bence en güzeli kışın doğurmak 😀 maşallah sanada 🧿🧿

Bende martta hamsiler olduğumu öğrendim aralıkta doğurdum 😅
Bende iyiyim canım çok şükür 6 ay mı oldu maşallah 🧿 daha dün gibi doğum postunu hatırlıyorum. bebişler büyüyüp hareketlenmeye başladıkça daha da zorlaşıyor bizim için her an gözümüz üstünde olması lazim bı de emekleme dönemi heryere girip çıkıyor kızım yürümeye de niyetli hep peşindeyim valla 😂🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bilemezdin ki canım böyle olacağını rabbim verir bunun gücünü de sana korkma 🌸🌸

😂😂 hemen bi havuz yap kendine git içine bahçen falan varsa 😀

Baya zorluyor demek ki yaz bebekleri anneleri
Yazın öyleydi tam kış sayılmaz ama 2. Doğumum soğuklara denk geldi bebeğim kolikti o daha zordu vallahi

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun benim kuzum kış çocuğu ve şuanda bile işlik oluyor pişik oluyor dikkat etmezsem 🥺

Bende malatyalıyım İstanbul’da yaşıyorum imkansız değil orayı da tahmin etmek doğumu ay düşünmesi bile bi dert

Ben geçen yaz hamileydim çok fenaydım böyle bi iğrenç bi yaz yaşamadım açıkçası siz hamilesiniz düşüncesi bil zor 😢 rabbim yardımcınız olsun

Allah yardımcın olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ay çok haklısın doğurmak bişey değil bide yazın sıcağı hiç çekilmiyor
Amin kuzum 🤲☺️

Korkmuyorum desem yalan olur cmm ilk doğumum ya korku var azda olsa birde normal doğum olacağı için rabbim kısmet ederse korkuyyorum senin dogumun neydi bildigin kdri ile normal doğum çok mu sancılı ağrılı ne bilim çevrem böle diyince insan biraz korkuyo bilemiyorum
Bence cnm insanlar sana doğum hakkında bilgi vermesin her doğum zor ama insanları dinleyerek kendini korkutma derim☺️inş Bi rabbim bizleri Bi avazda kurtarır☺️🤲

Son düzenleme:

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Korkmuyorum desem yalan olur cmm ilk doğumum ya korku var azda olsa birde normal doğum olacağı için rabbim kısmet ederse korkuyyorum senin dogumun neydi bildigin kdri ile normal doğum çok mu sancılı ağrılı ne bilim çevrem böle diyince insan biraz korkuyo bilemiyorum
Bence cnm insanlar sana doğum hakkında bilgi vermesin her doğum zor ama insanları dinleyerek kendini korkutma derim☺️inş Bi rabbim bizleri Bi avazda kurtarır☺️🤲
Bir sürü tahlil istediler dün bende. De ondan da kan aldılar benden mi geçiyor enfeksiyon diye bakacaklar.haftaya karın, kafa ultrasonu artı göz yeniden kulak testi vs yapılacak sarılık zarar veriyor mu vermşuor mu diye bakılacak hayırlısı bakalım haftaya belli olacak her şey inşallah sıkıntı çıkmaz diye ümit ediyorum 🤲🏻
İnş iyi sonuçlar alırsın cnm 🤲

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Yazın öyleydi tam kış sayılmaz ama 2. Doğumum soğuklara denk geldi bebeğim kolikti o daha zordu vallahi
Offf rabbim yardımcın olsun bacım 🤲🏻🤲🏻

Bende iyiyim canım çok şükür 6 ay mı oldu maşallah 🧿 daha dün gibi doğum postunu hatırlıyorum. bebişler büyüyüp hareketlenmeye başladıkça daha da zorlaşıyor bizim için her an gözümüz üstünde olması lazim bı de emekleme dönemi heryere girip çıkıyor kızım yürümeye de niyetli hep peşindeyim valla 😂🥰
Ya evet valla doğan çok çabuk büyüyor daha dün gibi doğurduğumu hatırlıyorum 🥰🥰 senin bebeğin kaç aylık şimdi 🌸🌸

Benim normali canım doğumum 4 kg doğurdum ben korkma bak ben bile yapmam edemem dedim 3 saatte doğurdum korkma bu kadar bak benim kızımın adı da Asel Mina 🌸

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar