Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Yazın doğum mu? Kışın doğum mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,079 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Badegül

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Offf rabbim yardımcın olsun bacım 🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya evet valla doğan çok çabuk büyüyor daha dün gibi doğurduğumu hatırlıyorum 🥰🥰 senin bebeğin kaç aylık şimdi 🌸🌸

Benim normali canım doğumum 4 kg doğurdum ben korkma bak ben bile yapmam edemem dedim 3 saatte doğurdum korkma bu kadar bak benim kızımın adı da Asel Mina 🌸
Saol canım Allah razı olsun ❤

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
28 gün önce doğum yaptım balım❤️Benim açımdan sorarsan balım tabiki yaz derim kıştan nefret eden biriyim rabbimin gücüne gitmesin... Ama Kayra'nın açısından sorarsan çocuk sıcaktan nefret ediyor ya xıbınla vs duruyor ama yok uyurken üstünü örtemiyorum tepine tepine battaniyeyi açıyor 🤦🏻‍♀️ artık ne yapacağımı şaşırdım ne yapsam yinede bunalıyor oğlum
maşallah kiz şimdiden kuvvetli 1 aylık daha değil nasıl üstünü açıyor benimki 3 aylık daha yeni yeni ayaklarını hoplatıyor battaniyesini atıyor geceleri uyanıp bakıyorum yerlerde battaniyesi 🤭🤭

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yazın mı güzel doğum yapmak?
Kışın mı güzel hangisi rahat sizce ? 😅 ben kışın yaptım da deneyimlerinizi merak ediyorum sadece
Hosgeldin canım sahalara bu arada bebiş nasıl 😁. İkisininde zor tarafları var. Kışın doğum yapınca bebek üşüdümüdiye düşünmek senin usutmemen gerekiyor. Yazın da sıcak insanı mahvediyor. Ben şuan da sıcaktan dolayı o kadar sinir oluyorum ki bziim ev maşallah Antalya gibi bir gıdım rüzgar yok. O yüzden çok fazla sinirleniyorum. Bebekler sıcağı sevmiyor isilek oluyorlar. Temmuzda doğum olucak tam sıcak birde bizim evin sıcağı eklenince çok zor oluyor hamilelikte daha fazla yoruluyorsun bu sıcaktan. Ben uyuyamıyorum bile sıcaktan uyuyamadikca ağrılarım oluyor birde sinir tabi 😁😁. En iyisi ilkbahar ne çok soğuk ne çok sıcak tam ideal.

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Bir sürü tahlil istediler dün bende. De ondan da kan aldılar benden mi geçiyor enfeksiyon diye bakacaklar.haftaya karın, kafa ultrasonu artı göz yeniden kulak testi vs yapılacak sarılık zarar veriyor mu vermşuor mu diye bakılacak hayırlısı bakalım haftaya belli olacak her şey inşallah sıkıntı çıkmaz diye ümit ediyorum 🤲🏻
Insallah cikmaz cnm saglikla büyur paşa

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Bence cnm insanlar sana doğum hakkında bilgi vermesin her doğum zor ama insanları dinleyerek kendini korkutma derim☺️inş Bi rabbim bizleri Bi avazda kurtarır☺️🤲

İnş iyi sonuçlar alırsın cnm 🤲
Tabiki her doğum zor cmm ama ne bilim insan merak ediyo ister istemez o kdr kötü ve çok zor mu yani dayanilmicak kdr mi ağrısı

İnşallah cmm geçer geçmiş olsun

Bir sürü tahlil istediler dün bende. De ondan da kan aldılar benden mi geçiyor enfeksiyon diye bakacaklar.haftaya karın, kafa ultrasonu artı göz yeniden kulak testi vs yapılacak sarılık zarar veriyor mu vermşuor mu diye bakılacak hayırlısı bakalım haftaya belli olacak her şey inşallah sıkıntı çıkmaz diye ümit ediyorum 🤲🏻
İnsallh cmm.iyi olur dualarimiz senle ve kayracikla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
maşallah kiz şimdiden kuvvetli 1 aylık daha değil nasıl üstünü açıyor benimki 3 aylık daha yeni yeni ayaklarını hoplatıyor battaniyesini atıyor geceleri uyanıp bakıyorum yerlerde battaniyesi 🤭🤭
Ohoo kuzum doktorum bile diyor ileride bu sana çektirerek bu ne güç diye Kayranın böyle olacağı karnımda belliydi 😂😂 tosunum benim

Allah razı olsun kuzum inşallah 🤲🏻

Allah razı olsun kuzum inşallah 🤲🏻
Tabiki her doğum zor cmm ama ne bilim insan merak ediyo ister istemez o kdr kötü ve çok zor mu yani dayanilmicak kdr mi ağrısı

Teşekkür ederim teyzesi Kayra öpüyor sizleri 😍😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank

Ya nasıl diyim sancı zor helede son aşamalarda çok şiddetli sancılar oluyor ama yarım saat 40 dk içinde bebişin doğuyor ve butun o ağrıyı sancıyı sızıyı unutuyorsun sadece odaklandığın tek şey bebeğin oluyor 😍yani bende öyle olmuştu☺️

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
28 gün önce doğum yaptım balım❤️Benim açımdan sorarsan balım tabiki yaz derim kıştan nefret eden biriyim rabbimin gücüne gitmesin... Ama Kayra'nın açısından sorarsan çocuk sıcaktan nefret ediyor ya xıbınla vs duruyor ama yok uyurken üstünü örtemiyorum tepine tepine battaniyeyi açıyor 🤦🏻‍♀️ artık ne yapacağımı şaşırdım ne yapsam yinede bunalıyor oğlum
Üzerini örtme canım hergün banyo yaptır isilik olmaz benim ilk bebeğim de ağustosta doğdu hiç Bi sıkıntı yaşamadım aşırı sıcaktı yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar