Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Yazın doğum mu? Kışın doğum mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,114 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Badegül

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ona göre çok sıcak benim kızda tepine tepşne üstünü açıyor bide 6 aylık 😀 Allah yardım etsin bacım
Amin kuzum cümlemize yardım etsin 😍🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim yaz doğumum olcak inşallahh ilk gebeligim ama bir daha ki gebeligimde kış hamileliği yapcam ayarlicam kızlar🤣🤣🤣yazın adana cekilmiyo çok kötüyüm her yerim yapış yapış halsizlik şişkinlik burda doğuma girdik çok kötü serin yer olsa ama imkanım yok
Allah yardımcın olsun kuzum valla cidden Adana'nın sıcağı kötü

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Benim yaz doğumum olcak inşallahh ilk gebeligim ama bir daha ki gebeligimde kış hamileliği yapcam ayarlicam kızlar🤣🤣🤣yazın adana cekilmiyo çok kötüyüm her yerim yapış yapış halsizlik şişkinlik burda doğuma girdik çok kötü serin yer olsa ama imkanım yok
Adana merkez patlıyor herkes desene 😀😀 bunalıma girmişsin sen baya hamile olduğundan dolayı 🤲🏻🤲🏻

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Adana merkez patlıyor herkes desene 😀😀 bunalıma girmişsin sen baya hamile olduğundan dolayı 🤲🏻🤲🏻
Evt cnm sıcaklar cekilicek gibi deil yinede çok şükür kızımda bende iyiyiz bir insanlar çekilmiyor burda bir sıcaklar neyseki doğumhane soğuk 🤣🤣🤣🤣

Amin kuzum cümlemize yardım etsin 😍🤲🏻

Allah yardımcın olsun kuzum valla cidden Adana'nın sıcağı kötü
Amin kuzum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah aklım olsa kışın isterdim 🤦🏻‍♀️ mahvediyor bu havalar birde doğum temmuzda o zaman napacam hiç bilmiyorum
Bilemezdin ki canım böyle olacağını rabbim verir bunun gücünü de sana korkma 🌸🌸

Evt cnm sıcaklar cekilicek gibi deil yinede çok şükür kızımda bende iyiyiz bir insanlar çekilmiyor burda bir sıcaklar neyseki doğumhane soğuk 🤣🤣🤣🤣

Amin kuzum
😂😂 hemen bi havuz yap kendine git içine bahçen falan varsa 😀

Bende haziranda doğum yapmıştım baya kolaydı ama sıcaklar bebeğime hep isilik yapmıstı
Baya zorluyor demek ki yaz bebekleri anneleri

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız bahçe ne gezer sitede oturdum için milleti bilirsin buralarin yobaz yanı bir yikansan hemen dört göz olurlar onun için denize atarsak iyidir kendimizi 🤣🤣😘😘😘bir Adanalı olarak memleketimin insanlarını ve yaz aylarını sevmiyorum ben tam tersi çok kibar çokça iyi yardmsever biriyim hiç Adanalı ile alakam yok

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız bahçe ne gezer sitede oturdum için milleti bilirsin buralarin yobaz yanı bir yikansan hemen dört göz olurlar onun için denize atarsak iyidir kendimizi 🤣🤣😘😘😘bir Adanalı olarak memleketimin insanlarını ve yaz aylarını sevmiyorum ben tam tersi çok kibar çokça iyi yardmsever biriyim hiç Adanalı ile alakam yok
Hahaha doğururdur canım

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank

Korkmuyorum desem yalan olur cmm ilk doğumum ya korku var azda olsa birde normal doğum olacağı için rabbim kısmet ederse korkuyyorum senin dogumun neydi bildigin kdri ile normal doğum çok mu sancılı ağrılı ne bilim çevrem böle diyince insan biraz korkuyo bilemiyorum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Amiinn inşallah çiçeğim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Saglikla buyusun dun hastanedeydin bir sorun cikmamistir insallah
Bir sürü tahlil istediler dün bende. De ondan da kan aldılar benden mi geçiyor enfeksiyon diye bakacaklar.haftaya karın, kafa ultrasonu artı göz yeniden kulak testi vs yapılacak sarılık zarar veriyor mu vermşuor mu diye bakılacak hayırlısı bakalım haftaya belli olacak her şey inşallah sıkıntı çıkmaz diye ümit ediyorum 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar