Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Yazın doğum mu? Kışın doğum mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,097 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Yazın doğum mu? Kışın doğum mu?
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Badegül

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yazın mı güzel doğum yapmak?
Kışın mı güzel hangisi rahat sizce ? 😅 ben kışın yaptım da deneyimlerinizi merak ediyorum sadece
Canım yazın dikiş in çabuk iyileşir kışın da geç Araban da yoksa yazın çocuk kucağında sıcak dan ağlar kışın da hasta olacak diye korkarsın her türlü zor yani kendim den biliyom 🤣😂😭

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Hosgeldin canım sahalara bu arada bebiş nasıl 😁. İkisininde zor tarafları var. Kışın doğum yapınca bebek üşüdümüdiye düşünmek senin usutmemen gerekiyor. Yazın da sıcak insanı mahvediyor. Ben şuan da sıcaktan dolayı o kadar sinir oluyorum ki bziim ev maşallah Antalya gibi bir gıdım rüzgar yok. O yüzden çok fazla sinirleniyorum. Bebekler sıcağı sevmiyor isilek oluyorlar. Temmuzda doğum olucak tam sıcak birde bizim evin sıcağı eklenince çok zor oluyor hamilelikte daha fazla yoruluyorsun bu sıcaktan. Ben uyuyamıyorum bile sıcaktan uyuyamadikca ağrılarım oluyor birde sinir tabi 😁😁. En iyisi ilkbahar ne çok soğuk ne çok sıcak tam ideal.
Hoş bulduk kuzum iyiyiz çok şükür bebeğim 6 aylık oldu 🥰 sen nasılsın bebişin nasıl iyi misin 🌸 beni unutmadığınıza sevindim valla 😂 çocuktan bişey yapamıyorum ki 😢 bence en güzeli kışın biliyor musun doğum yaptım 5. Gün göbek bağımız düştü 🥰🥰 rabbim senin de yardımcın olsun 🌸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Üzerini örtme canım hergün banyo yaptır isilik olmaz benim ilk bebeğim de ağustosta doğdu hiç Bi sıkıntı yaşamadım aşırı sıcaktı yani
Kendi üstüne açtığı günden beri örtmüyprum kuzum şükür isilik olmuyor vücudunu hep sıcak su ile siliyorum3 günde 1 duş aldırıyorum

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Hoş bulduk kuzum iyiyiz çok şükür bebeğim 6 aylık oldu 🥰 sen nasılsın bebişin nasıl iyi misin 🌸 beni unutmadığınıza sevindim valla 😂 çocuktan bişey yapamıyorum ki 😢 bence en güzeli kışın biliyor musun doğum yaptım 5. Gün göbek bağımız düştü 🥰🥰 rabbim senin de yardımcın olsun 🌸
Yaaa maşallah bebisimize göbek bağıra iyi düşmüş çok şükür. Bende iyiyim canım bebek hazneye yerleşmiş 35+3 sıcaktan mahvoluyorum. Benim oğlanla uğraşıyorum hiperaktif hiç durmuyor enerjisini atmaya çalışıyoruz. Ege doğunca zaten bir müddet bende giremem uygulamayaa. İki çocukla zor olur benim için Zaten canım sen bebisle ilgilen kendine bak burası önemli değil zaten.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa maşallah bebisimize göbek bağıra iyi düşmüş çok şükür. Bende iyiyim canım bebek hazneye yerleşmiş 35+3 sıcaktan mahvoluyorum. Benim oğlanla uğraşıyorum hiperaktif hiç durmuyor enerjisini atmaya çalışıyoruz. Ege doğunca zaten bir müddet bende giremem uygulamayaa. İki çocukla zor olur benim için Zaten canım sen bebisle ilgilen kendine bak burası önemli değil zaten.
Ay bu sıcaktan insan hiç bişey yapmak istemiyor birde hamileysen Allah yardımcın olsun canım çok zor iki çocukla olmak valla 🤲🏻

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Ben sonbaharın ilk günü doğum yapmıştım 1 Eylül☺️güzel di yani Mardinin sıcaklığı çok yüksek ama ben köye gittim çok serindi yani kısaca kuzum sonbahar ve ilk bahar bence çok güzel ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayn cnm ya güney doğu çok cok sıcak ve benim doğum temmuz da bakalım ne yapacaz
Benimde temmuz da

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide öyle valla üzerinde hiç bişey birakmiyo yatınca😉🤣
iki kızımda öyle kenardan sıkıştırıyorum battaniyesini yinede açıyor 🤭

Ohoo kuzum doktorum bile diyor ileride bu sana çektirerek bu ne güç diye Kayranın böyle olacağı karnımda belliydi 😂😂 tosunum benim

Allah razı olsun kuzum inşallah 🤲🏻

Allah razı olsun kuzum inşallah 🤲🏻

Teşekkür ederim teyzesi Kayra öpüyor sizleri 😍😍
yaa kiyamam sağlıklı olsunlarda ne yaparsa yapsınlar gerçekten 😊😇

Tüm sayfalar yüklendi.