Yeğenim için dua istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Yeğenim için dua istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,553 kez görüntülenmiş, 117 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeğenim için dua istiyorum
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yeğenin nasıl cnm bir haber varmı
Damar yolu açıp saatlerce aç bekletmişler çocuğu canım operasyona alacağız diye sonra çocuk su yemek diye yalvarıyor kardeşim dayanamayıp cerraha çıkmış ne zaman alacaksınız diye cerrah da dalga geçer gibi ben hemşireye saatler önce söyledim çok riskli operasyon alamam yarın kontrole gelin demiş eve geldiler çocuk karnını doyursun başka hastane de bir cerrah bulmuşlar gece tıkanma olur diye korkuyorlar onun yanına gidecekler canım şaştık kaldık

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Damar yolu açıp saatlerce aç bekletmişler çocuğu canım operasyona alacağız diye sonra çocuk su yemek diye yalvarıyor kardeşim dayanamayıp cerraha çıkmış ne zaman alacaksınız diye cerrah da dalga geçer gibi ben hemşireye saatler önce söyledim çok riskli operasyon alamam yarın kontrole gelin demiş eve geldiler çocuk karnını doyursun başka hastane de bir cerrah bulmuşlar gece tıkanma olur diye korkuyorlar onun yanına gidecekler canım şaştık kaldık
Ne sorunsuzluk ya bunlara can emanet ediyoruz bide yazıklar olsun inşallah bu sefreki doktor öyle sorunsuz bişey çıkmaz 🤲

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ne sorunsuzluk ya bunlara can emanet ediyoruz bide yazıklar olsun inşallah bu sefreki doktor öyle sorunsuz bişey çıkmaz 🤲
İnşallah canım perişan oldu çocukta hem diyorlar onu almamız lazım ciğerde kalırsa hasar bırakır hem diyorlar alamayız riskli masada kalır ne yapacağımızı şaşırdık özelide aynı devleti de

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım perişan oldu çocukta hem diyorlar onu almamız lazım ciğerde kalırsa hasar bırakır hem diyorlar alamayız riskli masada kalır ne yapacağımızı şaşırdık özelide aynı devleti de
Vardır bir hayır bundada elbet derdi veren dermeni da verir elbet inşallah sağ salim atlatr bunu Allah büyüktür elbet şifası bir yerde bekliyor onu nşallah en kısa sürede bunu da atlatrsiniz ustunuzden 🤲

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce kötü bir haber aldım yeğenim dün akşam patlamış mısır yemiş bir tanesi ciğerine kaçmış önce farketmemişler sabah nefes almada zorluk ve öksürük başlamış hemen alıp özellere götürmüşler bronkoskopi yapılır ama riskli masada kalabilir demiş çocuk cerrahı kız kardeşim başka hastaneye gidelim demiş giderseniz geri gelmeyin yapmam zaten vakit kaybederseniz yine kurtaramazsınız o çocuğu demiş en son en iyi bronkoskopi cerrahpaşa tıp fakültesi hastanesinde iyi bir cerrah bulmuşlar corona testi yapılmış bekliyormuş kuzum operasyonu riski var diyorlar çoğumuz hamile veya anneyiz dua istiyorum yeğenim için 🤲
Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda ya Şafi ya hayyu ya kayyum rabbım şifasını yollasın inşallah kendı tarafından amin

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce kötü bir haber aldım yeğenim dün akşam patlamış mısır yemiş bir tanesi ciğerine kaçmış önce farketmemişler sabah nefes almada zorluk ve öksürük başlamış hemen alıp özellere götürmüşler bronkoskopi yapılır ama riskli masada kalabilir demiş çocuk cerrahı kız kardeşim başka hastaneye gidelim demiş giderseniz geri gelmeyin yapmam zaten vakit kaybederseniz yine kurtaramazsınız o çocuğu demiş en son en iyi bronkoskopi cerrahpaşa tıp fakültesi hastanesinde iyi bir cerrah bulmuşlar corona testi yapılmış bekliyormuş kuzum operasyonu riski var diyorlar çoğumuz hamile veya anneyiz dua istiyorum yeğenim için 🤲
Rabbim şifa wersin insallah canm 😢

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce kötü bir haber aldım yeğenim dün akşam patlamış mısır yemiş bir tanesi ciğerine kaçmış önce farketmemişler sabah nefes almada zorluk ve öksürük başlamış hemen alıp özellere götürmüşler bronkoskopi yapılır ama riskli masada kalabilir demiş çocuk cerrahı kız kardeşim başka hastaneye gidelim demiş giderseniz geri gelmeyin yapmam zaten vakit kaybederseniz yine kurtaramazsınız o çocuğu demiş en son en iyi bronkoskopi cerrahpaşa tıp fakültesi hastanesinde iyi bir cerrah bulmuşlar corona testi yapılmış bekliyormuş kuzum operasyonu riski var diyorlar çoğumuz hamile veya anneyiz dua istiyorum yeğenim için

Allahim acil sifallar versin insallah amilyati iyi gecer cuma aksaminda seni koru cocuklarimizi yarrabim guzel haberlerini bekliyoruz duvalarimiz sizinle 🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar