Yeğenim için dua istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Yeğenim için dua istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,554 kez görüntülenmiş, 117 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeğenim için dua istiyorum
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda ya Şafi ya hayyu ya kayyum rabbım şifasını yollasın inşallah kendı tarafından amin
Amin canım Allah razı olsun 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim şifa wersin insallah canm 😢
Amin canım Allah razı olsun hepinizden 🥺

Allah yardımcısı olsun acil şifa diliyorum,dualarim sizinle 🙏
Canım benim Allah razı olsun eksik olmayın 🤲

Ne yaptınız haber varmı cnm
Almamışlar canım çocuğu ya riskli alamam demiş yarın tekrar çağırmış bekliyoruz öyle Allahım esirgesin aklımız orada

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım Allah razı olsun 🤲

Amin canım Allah razı olsun hepinizden 🥺

Canım benim Allah razı olsun eksik olmayın 🤲

Almamışlar canım çocuğu ya riskli alamam demiş yarın tekrar çağırmış bekliyoruz öyle Allahım esirgesin aklımız orada
Ya allah yardimcisi olsun rebim hec bir Anenin gozunu yawli koymasin hec bir Anne yavrusi ile imtahan edilmesin Allah yar ve yardimciniz olsun bi haber olursa mutlaka haber et

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar hepinizden tek tek Allah razı olsun dualarınız için az önce haber aldım eve göndermişler hastanede çocuk cerrahı göğüs hastalıklarına göğüs hastalıkları cerraha yönlendirip durmuş iksii de bizlik değil diyormuş en son ilaç buhar yazılmış takip edilecekmiş eğer öksürük hırıltı ve nefes darlığı devam ederse bronkoskopi yapılacakmış riski çok yüksek diye doktor da hemen almak istememiş küçük çocuklarda maalesef ölüm oranı yüksek diye inşallah gerek kalmaz inşallah geçer diye dua ediyoruz Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın hepinizden razı olsun 🤲🤲

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sifa versın canım insallah ıyılesır de gerek kalmaz Allah annesine babasına sizlere sabır versin cok zor evlatlarını oyle caresız gormek İnsallah tez zamanda sifa bulur cok gecmıs olsun 🙏🤲🤲😒

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar hepinizden tek tek Allah razı olsun dualarınız için az önce haber aldım eve göndermişler hastanede çocuk cerrahı göğüs hastalıklarına göğüs hastalıkları cerraha yönlendirip durmuş iksii de bizlik değil diyormuş en son ilaç buhar yazılmış takip edilecekmiş eğer öksürük hırıltı ve nefes darlığı devam ederse bronkoskopi yapılacakmış riski çok yüksek diye doktor da hemen almak istememiş küçük çocuklarda maalesef ölüm oranı yüksek diye inşallah gerek kalmaz inşallah geçer diye dua ediyoruz Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın hepinizden razı olsun 🤲🤲
Bu cumagününün yüzü suyu hürmetine Allahım güzel haberler şifa versin inşallah 🤲🤲🤲

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Allah annesine babasına bağışlasın inşallah rabbim acısını göstermesin inşallah en kısa sürede kendiliğinden geçer gider bir sıkıntı çıkmadan inşallah 🤲🤲

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Allah annesine babasına bağışlasın inşallah rabbim acısını göstermesin inşallah en kısa sürede kendiliğinden geçer gider bir sıkıntı çıkmadan inşallah 🤲🤲

İnşallah canım hep bu doktorların iş bilmezliği gerçekten iki gündür aptal ettiler bizi bir diyorlar ciğerde kalamaz zarar verir bir diyorlar alamayız yaşı küçük o bölüm benim alanım değil diyor öteki benim değil diyor oyuncak ettiler iyice Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin 🤲

Bu cumagününün yüzü suyu hürmetine Allahım güzel haberler şifa versin inşallah 🤲🤲🤲
Amin amin canım 🤲

Amin amin canım 🤲
Rabbim sifa versın canım insallah ıyılesır de gerek kalmaz Allah annesine babasına sizlere sabır versin cok zor evlatlarını oyle caresız gormek İnsallah tez zamanda sifa bulur cok gecmıs olsun 🙏🤲🤲😒
Çok zor gerçekten canım Rabbim yar ve yardımcısı olsun cümle hastalar içinde benim kuzumun da 🤲🤲

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım hep bu doktorların iş bilmezliği gerçekten iki gündür aptal ettiler bizi bir diyorlar ciğerde kalamaz zarar verir bir diyorlar alamayız yaşı küçük o bölüm benim alanım değil diyor öteki benim değil diyor oyuncak ettiler iyice Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin 🤲

Amin amin canım 🤲

Amin amin canım 🤲
Çok zor gerçekten canım Rabbim yar ve yardımcısı olsun cümle hastalar içinde benim kuzumun da 🤲🤲
Amin canımm dualarımız sizinle insallah kabul olur hamile annelerimizin duaları da bir an önce ıyılesır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar