Yeni doğan bebek arabası nasıl olmalıdır?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Yeni doğan bebek arabası nasıl olmalıdır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,145 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan bebek arabası nasıl olmalıdır?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ErrBaa🧑🧒

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar anneler yeni doğan bebek arabası herhangi bir materyalden olsa olur mu? Benim baktığım araba 100% poliesterden yazıyor. Bebeğin cildini tahriş eder mi acaba? İlla ki giysileri gibi o da mı pamuk olmak zorunda?
kinderkraft-kinderwagen-prime-lite-3-in-1-dark-grey-a286429.jpg

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar anneler yeni doğan bebek arabası herhangi bir materyalden olsa olur mu? Benim baktığım araba 100% poliesterden yazıyor. Bebeğin cildini tahriş eder mi acaba? İlla ki giysileri gibi o da mı pamuk olmak zorunda?
Bebek arabalarının çoğu böyle zaten siz illaki yattığı yere Müslin örtü filan sermeniz gerekecek asıl önemli olan dayanıklı mümkün olduğunca küçülebilen hafif ürün olması 👍

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ben eski sistem aldım bu yeniler çok parçalı yok yatırmak için ayrı oturtmak için ayrı. Tabi evin büyükse alabilirsin cnm ama benim evim küçük arkasını dikibce oturuyo basınca yaptırıyo ortadan ikiye kaldırıp koyuyorum bence güzel gözükmesinden ziyade pıratikliğe bak derim

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ben eski sistem aldım bu yeniler çok parçalı yok yatırmak için ayrı oturtmak için ayrı. Tabi evin büyükse alabilirsin cnm ama benim evim küçük arkasını dikibce oturuyo basınca yaptırıyo ortadan ikiye kaldırıp koyuyorum bence güzel gözükmesinden ziyade pıratikliğe bak derim
Alanım var canım bir de ilk bebek olunca böyle bir şey almaya meraklandım. İşte sadece polister olması sorun olur mu die endişelenmiştim ama çou böyleymiş zaten müslin bez filan koyarsın bir şey olmaz dedi bir önceki yoru daki hanım mantıklı geldi bana da 😊

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Alanım var canım bir de ilk bebek olunca böyle bir şey almaya meraklandım. İşte sadece polister olması sorun olur mu die endişelenmiştim ama çou böyleymiş zaten müslin bez filan koyarsın bir şey olmaz dedi bir önceki yoru daki hanım mantıklı geldi bana da 😊
Alt aça şeyi var ya canım yastıkla takım oluyo onun altını serdim ben bebek arabasına. Yerin varsa al tabi canım. Benimde ilk bend e bunlara meraklanmıştım senin gibi ama benim evim çok küçük asla sığdıramam onu o yüzden pratik bişey aldım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Katılıyorum ❣

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ben aldigim 3 lidir canim bebek otruncaya kadar olan daha sonra yazin icin ve kişinn icin olan yani 3 i birinde aldim ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar