Yeni doğan bebek maması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Türkaan tarafından oluşturulan Yeni doğan bebek maması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,747 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan bebek maması
Konbuyu başlatan Türkaan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Hadi ya bildigim iyi oldu sagolasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Veriyorum da doymuyo hem anne sütü arada da mama veriyorum desteklesin diye
O zaman anne sütünü çok almaz öyle devam eder sen sütünü artır aya bak rezene papatya ısırgan otu bunlar çayını tüket cok sık emzir ve bol su iç Allahın izniyle sütün yeter eğer yinede olmuyorsa aptamil kullan çocuk Dr sor devam sütü olurmu diye

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya hangi bebek maması daha iyi bilemedim aranızda kullanipta şundan memnun kaldım diyen varmı kızlar? İlk Aptamil kullandım smdi sma kullanıyorum
Ben ilk oğlumda 3 4 aydan sonra sütüm yeterli gelmediği için Aptamil kullandım canım ama o sıralar bir haber patladı iyi değil içerisinde birşeyler var vs diye şuan ki durumunu bilmiyorum

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim yurtdışında doğma büyüme evlenince turkiyeye yerleşti yurtdışında hipp çok kullanılıyormuş onun isteği üzerine kullandık çokta memnun kaldik doğrusu
Evet araştırınca gayet iyiye benziyor

O zaman anne sütünü çok almaz öyle devam eder sen sütünü artır aya bak rezene papatya ısırgan otu bunlar çayını tüket cok sık emzir ve bol su iç Allahın izniyle sütün yeter eğer yinede olmuyorsa aptamil kullan çocuk Dr sor devam sütü olurmu diye
Sütün artması için elimden geleni yapıyorum sürekli mama vermiyorum zorda kalırsam veriyorum doymadgni anladgmda o yüzden mama tercihi nolsun diye bilemedm Aptamil kullaniyrum ama o yaramiyo galiba bı dr.a soruucm

Sütün artması için elimden geleni yapıyorum sürekli mama vermiyorum zorda kalırsam veriyorum doymadgni anladgmda o yüzden mama tercihi nolsun diye bilemedm Aptamil kullaniyrum ama o yaramiyo galiba bı dr.a soruucm
Ben ilk oğlumda 3 4 aydan sonra sütüm yeterli gelmediği için Aptamil kullandım canım ama o sıralar bir haber patladı iyi değil içerisinde birşeyler var vs diye şuan ki durumunu bilmiyorum
Smdi Aptamil kullaniyrum ama onda da çok gaz yapiyo diyolar bu aralar da gaz problemi yaşıyoruz😕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
D

Ene hangisi bebişe gelirse onu ver kuzum
Bende kızıma ilk doğduğun sütüm gelene kadar aptamil verdim gazlanmaya başlayınca aptamil comformile geçtim gaza iyi geldi ama kilo almadı 2,5 aylıkkende hipp e başladım şimdi devam ediyorum gaz problemi omuyo kilo da aldı çok memnunum

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank

Aptamil 1 Bebek Sütü İçime Hazır 0-6ay arası​

bunu denedin mi mama değilmiş içime hazır süt​

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar