Yeni doğan sarılığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifim tarafından oluşturulan Yeni doğan sarılığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,058 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan sarılığı
Konbuyu başlatan Elifim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Elifim

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar bebeğim 25 günlük sarılık değeri düşmedi hâlâ 14.25 ne yapmam lazım ikincisi detaylı test yapıldı başına ultrasyonla bakıldı ve beyinde 5 mm kist var dedi çok kötü oldum bu durum ciddi bişey mi acaba daha önce böyle biseyle karşılaşan var mı acaba 😥

B

Bbb

Guest
İyi akşamlar arkadaşlar bebeğim 25 günlük sarılık değeri düşmedi hâlâ 14.25 ne yapmam lazım ikincisi detaylı test yapıldı başına ultrasyonla bakıldı ve beyinde 5 mm kist var dedi çok kötü oldum bu durum ciddi bişey mi acaba daha önce böyle biseyle karşılaşan var mı acaba 😥
Oy kıyamam rabbim şifalar versin kist ile ilgili bilgim yok fakat oğlum da yeni doğan sarılığı olmuştu eve geldikten birkaç gün sonra. 4-5 gün küveze yatırdılar mavi ışık aldı.

Arzeminan

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim Şafii ismiyle şifa versin cnm benim yegenimde de oldu sarılık hastaneye kaldırıldı sarı ışık altında bir gün bir gece bekletildi tam olarak geçmedi tabi eve getirdikten sonra da sarı bir tülbent ile yüzünü ve vücudunu örtüyordu annem ondan mıdır bilmiyorum ama gerçekten geçti. Bir uygula derim inşaallah iyileşir cnm:)

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol emzir hiç durma ne kadar çok emerse okadar çok iyi olur sarılık hafife alınacak bir rahatsızlık değil bir sürü hastalığı beraberinde getiriyor canım geçmiş olsun

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin inşallah

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Sarılık için bol bol emzirin öyle 2 saati felan beklemeyin. Kist için birşey söyleyemeyiz tabikide Allah şifa versin mutlaka bir tedavisi çözümü vardır, sabırlı olun kendinizi üzmeyin.

Gamzeece

Kayıtlı Üye
rank
Baya olmuş o yüzden sormak istedim benim bebeğimdede ayrıntılı da kist görüldü sizde kayboldu mu yada ne oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar