Yeni doğmuş bebeğe oda yapılır mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur ayy tarafından oluşturulan Yeni doğmuş bebeğe oda yapılır mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,664 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğmuş bebeğe oda yapılır mı ?
Konbuyu başlatan İlknur ayy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

İlknur ayy

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim doğmadan oda yapmak istiyorum ona ama çoğu kişi gereksiz diyor ne diyorsunuz bu konuyla ilgili. Belirtmeyi unutmuşum oda yapsam bile yanımda yatırmak istiyorum zaten odada yatırmıycam. Ha hazır bulunsun diye düşündüm Montessori yataklardan almayıı düşündüm

Son düzenleme:

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
İlk aylar yanınızda olması çok önemli çünkü sık sık nefes kontrolü yapıyorsunuz. Ağlar duymam diye yanından ayırıyorsun. Daha sonra 6 aylık dan sonra gibi oda yakınsa bebek telsizi ile olabilir

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Gerekli bence hele bide 2. Çocuksa kıyafetleri bezleri açısından kendi düzeni olur en azından bi bazayı kullanmıyosun beşikte uyutuyosun bi süre yanında olması gerekiyo

Son düzenleme:

Zumra34

Kayıtlı Üye
rank
Ben oda yapmayı düşünmüyorum .bir tane beşik bir tane de çekmeceli komodin alıp yatak odasına koyacağım. İlerleyen dönemde düşünüyoruz ins

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptım keşke yapmasaydım ilk kızıma yaptim ama hic kalmadık orda şuan babası orda kalıyor kızım benle kalıyor doktorlar en az 2 yıl anneyle beraber aynı odada uyumasından yana bencede yapma şimdi

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
İlk zamanlar gereksiz bence canım çünkü sürekli kalkıyorsun iki saatte bir emziriyorsun agliyormu nefes aliyormu diye kontrol edip duruyorsun zaten kokuna da ihtiyacı oluyor ama biraz toparladiktan sonra daha iyi bence oda yapmak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar