Yeni doğum ilk gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde merve92m tarafından oluşturulan Yeni doğum ilk gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 575 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yeni doğum ilk gün
Konbuyu başlatan merve92m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız Hazal valla bunu normalde babannem ve anneannem giyiyo ama lohusa döneminde hava sıcak olursa ne rahat olur ya şimdi bunu giymek bazen ne varsa yemin ediyorum ki eskilerde var yaaa🥴🤷‍♀️🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım senin bu dediğin depend yetişkin bezimi yoksa normal regl olduğunda kullandığımız pedlerdenmi🤷‍♀️😊
Yani bir norma pedin markası mı
Anne geceliği diye satıyorlar zaten annem ilk aldığında iyi deyip kenara atmıştım ama bir kere giydim bir daha çıkaramadım valla öyle rahat oldu ki 🤭

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kız Hazal valla bunu normalde babannem ve anneannem giyiyo ama lohusa döneminde hava sıcak olursa ne rahat olur ya şimdi bunu giymek bazen ne varsa yemin ediyorum ki eskilerde var yaaa🥴🤷‍♀️🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım senin bu dediğin depend yetişkin bezimi yoksa normal regl olduğunda kullandığımız pedlerdenmi🤷‍♀️😊
Yani bir norma pedin markası mı
Yok yok canım yetişkin bezi ama kilot olandan.ben resim yükleyemiyorum yüklesem buraya eklerdim görürdun ama Trendyolda deepend yaz arama kısmını çıkıyor zaten

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra kanama ne kadar geliyor bilmiyorum ne kadar sürede geliyor yani hemen mi bi de ilk gün cok mu geliyor tedirginim beyaz lohusalik aldım o yüzden gerci depend filan stokladim da 😃
Kişiden kişiye değişir canım benim ilk doğumda 15gun boyunca aralıksız geliyordu hasta bezi kullandım ondan sonra azalmaya başladı normal Orkid kullandım kırkım çıkana kadar ama ikinci doğumda çok olmadı beş altı gün sonra kesildi sonra lekelenme oldu azar azar

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Ben setli takım aldım beyaz gecelikten sabahlık li dan biraz pahalı onlar ama iyi oldu odettim kaynanama birsey almadi çünkü zaten annemgil aldı ne aldiysa

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ben setli takım aldım beyaz gecelikten sabahlık li dan biraz pahalı onlar ama iyi oldu odettim kaynanama birsey almadi çünkü zaten annemgil aldı ne aldiysa
Bu koca tarafları neden böyle oluyor acaba benimde annem habire alıyor ama.koca tarafından tık yok hadi almasınlar geçtim insan bir numaradan da olsa arayıp birşeye ihtiyacın varmı diye sorar 🫤bu koca tarafları gereksiz yemin ederim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bu koca tarafları neden böyle oluyor acaba benimde annem habire alıyor ama.koca tarafından tık yok hadi almasınlar geçtim insan bir numaradan da olsa arayıp birşeye ihtiyacın varmı diye sorar 🫤bu koca tarafları gereksiz yemin ederim
Herkes kendi kızına Müslüman😍😍 erkekleri fazla takmıyorlar çünkü nasıl olsa gelinimiz ne isterse oğlumuz aliyo kafasındalar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herkes kendi kızına Müslüman😍😍 erkekleri fazla takmıyorlar çünkü nasıl olsa gelinimiz ne isterse oğlumuz aliyo kafasındalar
Ne kadar saçma bir kafa yapısı işte oğulları zaten her istediğimizi almak zorunda sonuç olarak eşi ve çocukları ama onların alması başka bir şey benim ailem eşime bile bana bir şey alırken alırlar düşün ama onların ailesinde öyle bir şey yok hoş ben bir şey istemiyorum da zamanı gelince pat pat yüzlerine söylüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar