Yeni dogum yapmış anns

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Seymanur tarafından oluşturulan Yeni dogum yapmış anns başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,552 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni dogum yapmış anns
Konbuyu başlatan Seymanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezel Eslem Elvin ❤️🧿❤️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben dogum yapali 3 gun oldu goguslerum emzirirken bebegimi cok aciyo uçları bole dilik dikik yara gbu oldu lansinoh göğüs kremini aldim ama fayda etmiyor sizce ne yapmalıyım ne gecirir bilgisi olan yardim etsin
Gümüş kalkan aldım çok şükür acı sızı birşey olmadı, 22 gün oldu çok rahatlıkla emziriyorum, ilk çocukta benim de aşırı yaralarım olmuştu tavsiye ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm ben de 23 gündür doğum yaptım hiç Bi krem etki fayda etmiyor ben daha yeni Bi tane lansinoh krem bitirdi sade ağrıyı hafifleto onun dışında aynı bebeğimin ağzına koyana kadar ömrümden ömür gidiyor 😟
Ben ilk çocukta 2 ay çektim ağlayarak emzirdim, hep kanlı emiyordu. Bunda gümüş kapak aldım devamlı göğüs ucumda duruyor içine süt aktığı için ıslak tutuyor yara olmasını engelliyor. Diğer türlü kuruyup çatlıyordu mutlaka al ben ilkin de almadığım için şuan çok pişmanım

Son düzenleme:

Enise

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben dogum yapali 3 gun oldu goguslerum emzirirken bebegimi cok aciyo uçları bole dilik dikik yara gbu oldu lansinoh göğüs kremini aldim ama fayda etmiyor sizce ne yapmalıyım ne gecirir bilgisi olan yardim etsin
İlk ya normal bnmde çok açıyordu yapcak birşey yok kremler felan da pek fayda etmiyor bnce bol bol pamuğu suya batir sil

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğini her emzirdğinde göğüs ucunu suyla ıslat kuru çekerse daha çok acıtır ve yara yapar

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Kendi sütünü surebilirsin zeytinyağınında çok faydası oluyor canım. Bide garmaston ilaç kullandım onun sayesinde göğsüm düzeldi benimkinin ucu kopmak üzere olmuştu.

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Gümüş kalkan aldım çok şükür acı sızı birşey olmadı, 22 gün oldu çok rahatlıkla emziriyorum, ilk çocukta benim de aşırı yaralarım olmuştu tavsiye ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk çocukta 2 ay çektim ağlayarak emzirdim, hep kanlı emiyordu. Bunda gümüş kapak aldım devamlı göğüs ucumda duruyor içine süt aktığı için ıslak tutuyor yara olmasını engelliyor. Diğer türlü kuruyup çatlıyordu mutlaka al ben ilkin de almadığım için şuan çok pişmanım
Benimde ilk oğlumda kuruyup çatladılar kanlı emiyordu sadece 13 gün emzirme bildim sonra mamaya başvurdum ama bu sefer emzirmek istiyorum güzel Bi duygu ama korkuyorum gümüş kapakta kullandım Bi hafta ama etki etmedi bende ama benim göğüs uçlarım baya Bi içerde o yüzden çok zorlanıyorum vaz geçtim kendi kendine iyileşmesini bekliyorum
Ben faydasını hemen gördüm inşallah sen de görürsün canım
Denedim cnm ağrısı hafifledi ama uçları aynı. aslında ben biraz sabırsız biriyim bişey yaptım mı hemen etkisini görmek istiyorum😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar