Yeni emzirecek anneler için

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Yeni emzirecek anneler için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 712 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Yeni emzirecek anneler için
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar uzun süredir instada takip ettiğim emzirme koçu bugün çok güzel bir yazı paylaşmış görüntü olarak sizinle paylaşmak istedim.
Çünkü ara ara sürekli emzirme ile sıkıntı yaşayanların sitemlerine denl geliyorum burada ve üzülüyorum umarım faydasını görürsünüz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211125_121723.jpg
    Screenshot_20211125_121723.jpg
    160.4 KB · Görüntüleme: 163
  • Screenshot_20211125_121739.jpg
    Screenshot_20211125_121739.jpg
    79.7 KB · Görüntüleme: 165
  • Screenshot_20211125_121907.jpg
    Screenshot_20211125_121907.jpg
    315.9 KB · Görüntüleme: 166
  • Screenshot_20211125_121838.jpg
    Screenshot_20211125_121838.jpg
    390.2 KB · Görüntüleme: 150

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar uzun süredir instada takip ettiğim emzirme koçu bugün çok güzel bir yazı paylaşmış görüntü olarak sizinle paylaşmak istedim.
Çünkü ara ara sürekli emzirme ile sıkıntı yaşayanların sitemlerine denl geliyorum burada ve üzülüyorum umarım faydasını görürsünüz
Çok teşekkür ederim canım benim balım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel düşünmüşsün canım doğumdan değil emzirme korkusunu atlatmaya çalışan bir anneyim motive edici doğru bilgiler okumak bir nebze rahatlatıyor

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Teşekkür ederiz canım 🥰🥰

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel düşünmüşsün canım doğumdan değil emzirme korkusunu atlatmaya çalışan bir anneyim motive edici doğru bilgiler okumak bir nebze rahatlatıyor
Hiç korkma canım doğal bir süreç bu yaratılışında var 😉 bak bu kadını takip et ben emzirme sıkıntılarımı bu kadınla atlattım benimmsütüm azmıştı galon galon süt geliyordu çovuk boğuluyordu resmen emzirirken ama 40 günü aşmadan düzene girdi allahtan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada yazının başını eklemeyi unutmuşum onu da ekledim 😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma canım doğal bir süreç bu yaratılışında var 😉 bak bu kadını takip et ben emzirme sıkıntılarımı bu kadınla atlattım benimmsütüm azmıştı galon galon süt geliyordu çovuk boğuluyordu resmen emzirirken ama 40 günü aşmadan düzene girdi allahtan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada yazının başını eklemeyi unutmuşum onu da ekledim 😂😂
Maşallah canım 🤲süt vardı da yanlış emzirme ile kötüye gitti bizim süreçte 😊

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkurler cnm bnm de çok acıyor da şimdi daha tecrübeli olucam

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler tatlim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sagolasin balımmmm🙏🏻🙏🏻💋

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar