Yeni hamilelik ne yapmalıyım Bilgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedaa tarafından oluşturulan Yeni hamilelik ne yapmalıyım Bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,389 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamilelik ne yapmalıyım Bilgi
Konbuyu başlatan Sedaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya46

Sedaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim ağır kaldirma ve bulantin var ise kraker leblebi oneririm sol tarafina yat duzenli beslen hamileyken ciğer dograma canim eline bile alma benden tavsiye
Bazen unutup cok cok agır olmasa da bıse yapıyorum bebege zarar vermekten cok ama cok korkuyorum. Eger zarar gorse Allah korusun tabi bi belirti kanamam falan olur demi

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Bazen unutup cok cok agır olmasa da bıse yapıyorum bebege zarar vermekten cok ama cok korkuyorum. Eger zarar gorse Allah korusun tabi bi belirti kanamam falan olur demi
Evet kanaman olur agrin olur canim 1 kilodan fazla agir kaldirma canim bnimde ilk hamileligim 7 hafta 4 gunluk seninki kac hafta

Sedaa

Kayıtlı Üye
rank
Evet kanaman olur agrin olur canim 1 kilodan fazla agir kaldirma canim bnimde ilk hamileligim 7 hafta 4 gunluk seninki kac hafta
Ben daha bilmiyorum beta 2116 en son adetim 26 subat 5 hafta oluyor sanırım Trabzon da yasadıgımız ıcın sıra bulmak cok zor nasipse haftaya gidip ogrencem 😊😊

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar yeni hamileyim bu donemde neler yapmalıyım biraz bilgi verebilir misiniz
Ilk uc ay hic agirlik kaldirma canim kendine dikkat et
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok tesekkur ederım size de hayırlı olsun Rabbım ınsallah Saglıcakla kucağımıza almayı nasip eder bizlere tarif edilemez hisler
Rica ederim canim amin inşaallah canim mevla gorelim neyler neylerse guzel eyler kendine iyi bak 🖐🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar