Yeni hamilelikde cinsellik

• Konbuyu başlatan Sevi
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevi tarafından oluşturulan Yeni hamilelikde cinsellik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,554 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamilelikde cinsellik
Konbuyu başlatan Sevi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mukaddes

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kiz kocan 9 ay nasıl dayanacak🤣🤣 düşük tehliken mi var canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vala ne kızımda ne bunda doktor hiçbirşey demedi biz kızımda 9 ay hiç kesmedik bi sıkıntı olmadı şükür buda ayni🤣🤣tövbe yarabbim🤣

Vala ne kızımda ne bunda doktor hiçbirşey demedi biz kızımda 9 ay hiç kesmedik bi sıkıntı olmadı şükür buda ayni🤣🤣tövbe yarabbim🤣
Bizde 4 aydır tık yok tehlikede yok ama hulkum yok

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kiz kocan 9 ay nasıl dayanacak🤣🤣 düşük tehliken mi var canım

Canim.hekim ilişki yawiya bilersiz deyib😃 amma mende 1 ci duşuk oldugu üçun kocam deyir dözmek lazimdi qorxur birden yene ne ise olar deye o yüzden ilişkiyi kesmiwik

Mukaddes

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Ben 3 haftalık hamileyim. Cinsel ilişki hangi aralıklarla olması gerekir ? Bunun bir sakıncası varmı acaba ?
Bende 6 haftalık gebeyim.benim gebeliklerim riskli geçiyor malesef.henğz doktora gitmedim ama kendim korumaya aldım diyebilirim.diğer gebeliğimde de ilk 4 ay kanamam olduğu için ve son 7 8 aylık gebelikte ilişki olmadı.

Tüm sayfalar yüklendi.