Sorum var Yeni hamişler hadi yaşadıklarımızı paylaşalım❤️🧿

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurum tarafından oluşturulan Yeni hamişler hadi yaşadıklarımızı paylaşalım❤️🧿 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,755 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamişler hadi yaşadıklarımızı paylaşalım❤️🧿
Konbuyu başlatan Nurum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurum

Nurum

Kayıtlı Üye
rank
Canm emriyo kalitesi neydi kacinci gun embtiyosu transfer edildi. Bende ilk tup bebek denememle hamile kaldim tek yumurta yerlestirildi. Cok sukur bebegim benimle 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada değerler kişiden kişiye çok farkedebiliyor bazılarının düşükle baslayabiliyor benim yuksek degerle baslamisti. Ona çok takılma insallah keseyi gorunce ikiz mi tek mi anlarsın 🌝🤗
1 tane 5. Gün embriyosu 4bc 1 tane 6. Gün embriyosu 5aa bakalım hayırlısı canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum. Bu duygular tarif edilemiyor çok çok çok güzel. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Kızlar 3. Tüp bebekle hamile kaldım daha önce bir düşüğüm var şuan 5+1 olduk yarın Allah’ın izniyle keseyi görmeye gideceğiz 2 embriyo transfer edilmişti ben ikiz gibi hissediyorum 😍ama hayırlısı sağlıkla kucağıma almak nasip olsun da🤲🏻❤️🧿 30 Mart son adet tarihim 27 nisanda beta hcg 230 29 unda 609 çıktı sizlerin değerleriniz nasıl ?
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım

Nurum

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun gözünüz aydın olsun 🌝 Allah sağlıkla kucağınıza aldırsın.
Amin canım Rabbim isteyen herkese nasil etsin İnşaallah 🤲🏻

Merhaba bende dün öğrendim hamile olduğumu 4+2 günlük hamileyim herkese hayırlı olsun sağlıcakla gelsin herkesin bebişi inşallah
Ayyy ne güzel gözün Aydın 😊Sağlıklıkka gelsin İnşaallah 🤲🏻🙏🏻❤️🧿

Kızlar zaman hiç geçmiyor 9 ay hep böyle mi olacak 😊😊😊

S

Sona

Guest
Kızlar 3. Tüp bebekle hamile kaldım daha önce bir düşüğüm var şuan 5+1 olduk yarın Allah’ın izniyle keseyi görmeye gideceğiz 2 embriyo transfer edilmişti ben ikiz gibi hissediyorum 😍ama hayırlısı sağlıkla kucağıma almak nasip olsun da🤲🏻❤️🧿 30 Mart son adet tarihim 27 nisanda beta hcg 230 29 unda 609 çıktı sizlerin değerleriniz nasıl ?
Canm Hayirlisiyla bebeyinizi qucaniza alarsiz inşallah 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar