Sorum var Yeni hamişler hadi yaşadıklarımızı paylaşalım❤️🧿

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurum tarafından oluşturulan Yeni hamişler hadi yaşadıklarımızı paylaşalım❤️🧿 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,749 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamişler hadi yaşadıklarımızı paylaşalım❤️🧿
Konbuyu başlatan Nurum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurum

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3. Tüp bebekle hamile kaldım daha önce bir düşüğüm var şuan 5+1 olduk yarın Allah’ın izniyle keseyi görmeye gideceğiz 2 embriyo transfer edilmişti ben ikiz gibi hissediyorum 😍ama hayırlısı sağlıkla kucağıma almak nasip olsun da🤲🏻❤️🧿 30 Mart son adet tarihim 27 nisanda beta hcg 230 29 unda 609 çıktı sizlerin değerleriniz nasıl ?
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım

Nurum

Kayıtlı Üye
rank
D24090B5-0904-431A-BE00-B5B02DEB350D.jpeg

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3. Tüp bebekle hamile kaldım daha önce bir düşüğüm var şuan 5+1 olduk yarın Allah’ın izniyle keseyi görmeye gideceğiz 2 embriyo transfer edilmişti ben ikiz gibi hissediyorum 😍ama hayırlısı sağlıkla kucağıma almak nasip olsun da🤲🏻❤️🧿 30 Mart son adet tarihim 27 nisanda beta hcg 230 29 unda 609 çıktı sizlerin değerleriniz nasıl ?
İkinci gebeligimi

6+4 günlükken öğrendim. Sıkıntılı bir dönem geçirdik 20 haftaya kadar ama şuan sorun yok tabi mide bulantıları haricinde 28 haftamdayim ama hayla mide bulantısı var Allah evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲

Nurum

Kayıtlı Üye
rank
İkinci gebeligimi

6+4 günlükken öğrendim. Sıkıntılı bir dönem geçirdik 20 haftaya kadar ama şuan sorun yok tabi mide bulantıları haricinde 28 haftamdayim ama hayla mide bulantısı var Allah evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲
Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin çektiğimiz bütün acılar unutulup gitsin 🧿❤️🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.