Yeni yılınızı kutlarım hepinizin guzellerimm❤️❤️❤️iyiki varsiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Yeni yılınızı kutlarım hepinizin guzellerimm❤️❤️❤️iyiki varsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 917 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni yılınızı kutlarım hepinizin guzellerimm❤️❤️❤️iyiki varsiniz
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Gizem canım doktor un mu gün verdi yoksa uygulamaya göre mi hesapladin
Kuzucum uygulamaya gore 45 gun falan ama sezeryani 2 hafta once aliyorlar iste tahmini 30 gun falan kalıyor. Ama nur arkadasimla ayni haftalarimiz doktor ona 28 ocak demis bana da ocak sonu diyecek gibi hissediyorum bakalm sali gun ogrenmeye gidecem🥰😍

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzucum uygulamaya gore 45 gun falan ama sezeryani 2 hafta once aliyorlar iste tahmini 30 gun falan kalıyor. Ama nur arkadasimla ayni haftalarimiz doktor ona 28 ocak demis bana da ocak sonu diyecek gibi hissediyorum bakalm sali gun ogrenmeye gidecem🥰😍
Hayırlısı olsun inşallah ❤️🙏 bende Beylikdüzü devlet hastanesi gidiyorum gerekli testleri yaptırıyorum ama doğum da Medicana gidicem ona göre düşündüm 11ocakta tekrar randevum var 33hafta olunca tahmini hesap yapıyordum son haftalarda Medicana gidiyim benim sigortam yok ya 600lira muayene ücreti oyuzden sormuştum teşekkür ederim canım 🙏💕💐

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun inşallah ❤️🙏 bende Beylikdüzü devlet hastanesi gidiyorum gerekli testleri yaptırıyorum ama doğum da Medicana gidicem ona göre düşündüm 11ocakta tekrar randevum var 33hafta olunca tahmini hesap yapıyordum son haftalarda Medicana gidiyim benim sigortam yok ya 600lira muayene ücreti oyuzden sormuştum teşekkür ederim canım 🙏💕💐
Sen simdi tam 33 musun kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar