Sorum var Yenidoğan kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Yenidoğan kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,033 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan kabızlık
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim 2 aylık ama 2 haftadır kabızlık yaşıyoruz sadece anne sütü alıyor geçen hafta 5 gün yapmadı götürdüm lavman yaptılar o şekilde yapabildi daha sonra kendiliğinden 1 gün sonra yaptı ama yine 4 gün olacak yapamadı normal mi bu yeniden götürmek istemiyorum bağırsak tembelliği yapar diye masajda yapıyorum sürekli zeytinyağ ile
Kuzum duzelene kadar surubu vermen lazım Allah korusun zorlamaktan makatta çatlak filan oluşur ise bidaha başa çıkamazsin

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Yok daha 2 aylık sadece anne sütü doktor da dedi zeytinyağı verdin mi diye verdim dedim bende hakiki zeytinyağı verdm bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masaj yaparak mı sürdünüz
Hayir kulak çubuğula surdum arada karına da masaj yaparak sürüyorum rahat yapıyorsun kakasını

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 2 aylık ama 2 haftadır kabızlık yaşıyoruz sadece anne sütü alıyor geçen hafta 5 gün yapmadı götürdüm lavman yaptılar o şekilde yapabildi daha sonra kendiliğinden 1 gün sonra yaptı ama yine 4 gün olacak yapamadı normal mi bu yeniden götürmek istemiyorum bağırsak tembelliği yapar diye masajda yapıyorum sürekli zeytinyağ ile
Benimdə kızım 10 gün yapmazdı.Doktor arada ılık kaynar su verməmi öndərdi.Amma hiç bi şey kar etmiyordu.3 alıqından sonra kendiliyindən düzənə girdi.Şimdi gündən 5 kərə çıkıyo😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimdə kızım 10 gün yapmazdı.Doktor arada ılık kaynar su verməmi öndərdi.Amma hiç bi şey kar etmiyordu.3 alıqından sonra kendiliyindən düzənə girdi.Şimdi gündən 5 kərə çıkıyo😂
Amma sən yinədə ihmal etmə.Doktur bi sirop yazsa iyi olur.Bən kızıma kullandım

Belnay

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kulak çöpünü zeytin yagı yap poposuna sür henarlara dene bak yapar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar