? yenidoğan paketi nasil alinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan ? yenidoğan paketi nasil alinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,695 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ? yenidoğan paketi nasil alinir
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Bu yeni doğan bebek paketini herkese mi veriyorlar kızlar bir arkadaş sormuş ta bende gitsem basvursam bende alabilirmiyim hakkima düşeni 😃😃😃 kızımda hicbiseyden haberim yoktu bunda bari alıyım oluyorsa hakkımı yemesinler 😄😄😄bilen varsa bana dönsün lütfen öptüm 😍😘😘😘😘
Kızlar ben Van'da yaşıyorum bizde hemşire vermiyor doğum raporunu büyükşehir belediyesine götürüyorsun orda veriyorlar yani biz hastaneden çıkınca alabiliyoruz anca ama ben devlet Hastanesi'nde doğum yaptım özeller farklı mı bilmiyorum

Yeşim🌿

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ihtiyaç olduğundan değil de hakkımı almak istiyorum benim neyim eksik 😄😄😄
Kimse nerenin ne verdiği konusunda açıklama yapmamış ki nereye başvurulacak vs
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastanede doğum yapan annelere bebek kıyafeti vs gibi şeylere diyorsan evet burda veriyorlar benim gördüğüm kadarıyla benim yengemle doğuma gittim ona verdiler kız bebeklerine kız erkek bebeklere erkek eşyaları verdiler içinde yeni doğan bebek seti zıbını eldiveni çorabı yani bebek için işe yarar herşey ondan hariç biberon emzik islak mendil bebek çantası kısaca herşey vardı içinde doğum yaptıktan 1 saat sonra hemşireler getirdi verdi bunlar bebeğiniz için dedi verdi
Neresi il olarak İstanbul belediyesinin uygulamasıymış sanki

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben Van'da yaşıyorum bizde hemşire vermiyor doğum raporunu büyükşehir belediyesine götürüyorsun orda veriyorlar yani biz hastaneden çıkınca alabiliyoruz anca ama ben devlet Hastanesi'nde doğum yaptım özeller farklı mı bilmiyorum
Valla canım biz hastanedeyken verdiler hiç bi işlem yapmadık kendiliğinden gelip verdiler

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 😊analı babalı büyüsün bebeğiniz 🤲 hangi hastanede oldu dogumunuz ve normal mi oldu. Ben de Vandayim doktor arayışındayim. Benim sezaryen olacak da. İyi bir doktor arıyorum hala

Mlkmlk

Guest
rank
Merhaba 😊analı babalı büyüsün bebeğiniz 🤲 hangi hastanede oldu dogumunuz ve normal mi oldu. Ben de Vandayim doktor arayışındayim. Benim sezaryen olacak da. İyi bir doktor arıyorum hala
😊Merhaba bende Van'da yaşıyorum Lokman hekimde agahan han a gidiyordum bende oğlumu onda doğurmuştum. Çok memnundum . Bu hamileliğimde de başta kendisine gidiyordum . Kanamalar oldugu dönem kendisi izindeydi . Bende mecburen Araştırma Hastanesi'nde Erbil hocaya muayene oldum . Kendisi ilgili detaylı inceleyen biri . Çok memnunum . Ve onunla devam ediyorum .Tavsiye ederim .Bir de Ali kolusarı var . O da çok iyi . Arkadaşlarım çok memnun kalmışlardi..

Tüm sayfalar yüklendi.