Sorum var Yenidoğan sarılık

• Konbuyu başlatan Katılımcı
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Katılımcı tarafından oluşturulan Yenidoğan sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 405 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan sarılık
Konbuyu başlatan Katılımcı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep 73

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
8 günlük 14 çıkmıştı b8r gün yattı 13 oldu çıktık hastenden
İlk bir hafta yenidoğan sarılığı oluyor bu bir tık üstte çıkınca Dr yatırıyor. Sizinki düzelmiş emzirme ile alakalı canım tamamen. Normalde iki saatte bir deniliyor ama sen daha sık emzir. Dr kontrole çağırdı mı

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çok emmedigi için ac kalıyor ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm odanın ışığı açık olsun bebeğini ışığın altına köy ışığın sarı renk olmasın hiçbir sarı şeyler bebeğe yanında olmasın sadece odanın ışığını açık bırak bol bol süt ver

Cnm odanın ışığı açık olsun bebeğini ışığın altına köy ışığın sarı renk olmasın hiçbir sarı şeyler bebeğe yanında olmasın sadece odanın ışığını açık bırak bol bol süt ver

Ben oyle.yaptim bebeğim hiç olmadı bebeğim gogusumu tutmadı mama verdim sarı şeyleri kaldırdım odanın ışığını açtım bebeğim altına koydum

Ben oyle.yaptim bebeğim hiç olmadı bebeğim gogusumu tutmadı mama verdim sarı şeyleri kaldırdım odanın ışığını açtım bebeğim altına koydum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar