Yeniyim bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Akmse tarafından oluşturulan Yeniyim bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,899 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Yeniyim bir sorum var
Konbuyu başlatan Akmse
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan yıldıran

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba en son 13 nisanda adet oldum 13 mayıstada adet olmayınca test yaptım 15 mayısta silik çıktı 17 mayıs pazartesi bta hgc de sonucum 244 bugün ki yani 19 mayistaki sonucum 960 sizce iyi mi
Cnm hamilesin hayırlı olsun yükselmesi iyi düşmesi iyi deyil ultrasyan falan girdun mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm hamilesin hayırlı olsun yükselmesi iyi düşmesi iyi deyil ultrasyan falan girdun mi
Korkma ben 77. 'di sonra rakam gittikçe yükseliyor 8 aylık gebeyim bende endişe edecek durum yok

Akmse

Kayıtlı Üye
rank

Korkma ben 77. 'di sonra rakam gittikçe yükseliyor 8 aylık gebeyim bende endişe edecek durum yok
Doktorlar bazen gereksiz telas ettiriyorlar

Neden tüp bebekmi normal m
Yok normal 1 oğlum var simdi ikinciye hamileyim ama sanırım gec dollenme

Şu doktorların neden hemen en olumsuz şeyi söylediğini de aklım almıyor neden hemen düşsün kimyasal olsun akıllara olumsuz şeylere kafayı taktırıyorlar zaten endişeli oluyor
Gercekten öyle demin bir arkadas 77yle öğrendiğini yazmış benimki 244 oldugu halde bunu söylediler sevincim kursağımda kaldı resmen

Gayet iyi inşallah sağlıklı bi bebek olur ☺️
Amin inşallah 🙂

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlar bazen gereksiz telas ettiriyorlar

Yok normal 1 oğlum var simdi ikinciye hamileyim ama sanırım gec dollenme

Gercekten öyle demin bir arkadas 77yle öğrendiğini yazmış benimki 244 oldugu halde bunu söylediler sevincim kursağımda kaldı resmen

Amin inşallah 🙂
Sen takma onu boşver doktorlar hiç düşünmüyor insanların ne hissedeceğini bitmiş duyguları onlara göre hep normal sen sağlıkla alırsın inşallah kucağına merak etme gayet iyi değerlerin

Tüm sayfalar yüklendi.