Sorum var Yerlesme kanamasi mi adet mi??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde minikruresi tarafından oluşturulan Yerlesme kanamasi mi adet mi?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerlesme kanamasi mi adet mi??
Konbuyu başlatan minikruresi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
(Midesi hassas olanlar lutfen bakmasin)
Merhabalar dun adeti tam gunumde gordum ama gecesinde kahverengi leke geldi. Sabahta acik pembe sulu bi kan geldi pedimdeki az biseyde siyahti. Normalde adet olmadan 1 hafta once goguslerim acir sizlardi karnim agrirdi. Bu ay hic bi belirti olmadi. Normalde sancim orta veya cok olurdu kan miktarim cok ve pihtili olurdu. Bu arada esim korunuyo ama gecen ufak kaza yasadik tam son anda icimde kaldi bos sekilde ama onumde bisey yoktu kontrol etigimde koku felan. Disariya akti yani. Hamile kalmak istemiyodum korkuyorum test yapmaya da resim ekledim kusura bakmayin simdiden.
Adet olmuşsun

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
24 yasindayim yok ilk kez degil sadece adet kanamam ilk kez bu sekilde oldu ondan sasirdim dun ilk gunu yani az az geldi agrisiz bugun 2.gunum biraz kasik agrim var ve kananamda cogaldi sayilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kusura bakmayin☹️☹️

Insallaj oyledir ya

Kusura bakmayin belirtmistim zaten de emin olamadim😒
Aksine pıhtı felan olunca her hangi bi sorun ola bilir bu normal adet kanaması korkmayın hamile deyilsiniz.

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Aksine pıhtı felan olunca her hangi bi sorun ola bilir bu normal adet kanaması korkmayın hamile deyilsiniz.
Peki bu ay belirtim olmadi hic adete dair agrimda az midemde bulaniyo hamilemiyim diye stres yaptim ondan da boyle olmus olabilir mi

Postlar a bakarsanız anlarsaniz zaten öyle şüpheniz varsa kadın doğum doktorları var devlette özelde oraya başvurabilirsiniz yani
Kac kez gittim hep maya enfeksiyonu icin fitil antibiyotik verdiler fitili killandim ama antibiyorik kullanamadim ilac korkumdan cok sk tekrarlar bende sistit enfksiyon

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ca
Peki bu ay belirtim olmadi hic adete dair agrimda az midemde bulaniyo hamilemiyim diye stres yaptim ondan da boyle olmus olabilir mi
Canım her ay aynı olucaksın deye bişey yokki havadan stresdende deyişe bilir adet olunca herkes belirti felan oluyor diyor ben adet olunca hiç bir deyişiklik hissetmiyorum ağrım acım hiç birşeeyim olmuyor. Sadece soğuk olduğunda azıcık sancım oluyor üzerimi ayağımı kalın yaparsam oda olmuyor

Kac kez gittim hep maya enfeksiyonu icin fitil antibiyotik verdiler fitili killandim ama antibiyorik kullanamadim ilac korkumdan cok sk tekrarlar bende sistit enfksiyonAklın da o kadar soru işareti varsa

Ca

Canım her ay aynı olucaksın deye bişey yokki havadan stresdende deyişe bilir adet olunca herkes belirti felan oluyor diyor ben adet olunca hiç bir deyişiklik hissetmiyorum ağrım acım hiç birşeeyim olmuyor. Sadece soğuk olduğunda azıcık sancım oluyor üzerimi ayağımı kalın yaparsam oda olmuyor
Bu adet kanı ama yinede aklıda soru işareti varsa ezzaneden sadece bitane tes al yap bitti gitti çok bir maliyyetide yok aklındada bi soru kalmaz

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence senin için rahat etsin diye lütfen git bir gebelik testi al evde yap
Pazartesi yapicam insalah

Ca

Bu adet kanı ama yinede aklıda soru işareti varsa ezzaneden sadece bitane tes al yap bitti gitti çok bir maliyyetide yok aklındada bi soru kalmaz
Cok sagolun ever bende bazej strese mevsimsel gecise yoruyorum ama yinede insan korkuyo ama suan dune gore akintim cok gelmeye basladi pihti felan yok ama adet kanina benzemeye basladi ufaktan agrimda var. Normalde atletsiz corapsiz gezerdim usutuyodum sanirim bu ay kendimi daha ski tuttum giyindim hava soguk diye bu ay belkide ondan bu kadar az agrim oldu

Ca

Bi de dogum kontrol hapi kullandiniz mi hic ben baslicam ama korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...