Yerlesne kanaması mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde bernoş🌸 tarafından oluşturulan Yerlesne kanaması mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 594 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Yerlesne kanaması mı
Konbuyu başlatan bernoş🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım ben konuşmadan ayrıldım kusura bakma yani dalga geçmişsin benle yani istemiyirsan eğer açık yüreklilikle söyle silah zoruyla sana at diyen yok ben bir sürü attım incilerim.dokulmedi ki ve özel fotoğraf attım neyse konuyu kapatalım boşver gitsin 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilme eskisi kadar girmiyorum pek fazla kız nedense ya WhatsApp vs de aynı şekilde canımsın özledim seni bir gireyim kızlar ne alemde dedim 💜 annemde hastaneden çıktı benim yanımda gelen giden uğraşıyorum şuan yeni işim bitti
Yaa ben de seni çok özledim yokluğun çok belli gerçekten 😘😘😘 annen için de çok dua ettim çok şükür iyiymiş 🧿🙏

bernoş🌸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım tam da öyle oluyor mesela ben üç gebelik yaşadık hiç birinde bu durumu fark etmedim böyle de olabiliyor canım bir erken gebelik testi alıp denesen canım kaç senelik evlisin canm Allah hayırlısı ile biran önce nasip eder inşallah bu mübarek günün hatrina 🤗 Rabbim herkese evladı nasip eder inşallah
Yıl olmadi henüz 8 aylık evliyim ama eşim cok istiyor cevreden baba olan arkadaslarini gorup cok istedigini belirtiyor sürekli. Tabiki rabbim en iyisini bilir biz istedigimiz zaman degil o istedigi zaman anne baba oluruz ama bende boyle olunca cok heves ettim rabbim bosa cikartmasin insallah ya 🥲

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Canım ben konuşmadan ayrıldım kusura bakma yani dalga geçmişsin benle yani istemiyirsan eğer açık yüreklilikle söyle silah zoruyla sana at diyen yok ben bir sürü attım incilerim.dokulmedi ki ve özel fotoğraf attım neyse konuyu kapatalım boşver gitsin 🙄

Yaa ben de seni çok özledim yokluğun çok belli gerçekten 😘😘😘 annen için de çok dua ettim çok şükür iyiymiş 🧿🙏
Tamam da bunları burda yazmana.ne gerek vardı ki anlamadım şimdi özel de yazılanlar özelde kalır diye biliyorum yani buraya taşımaya gerek yoktu en nefret ettiğim şey ben atacaktım hepsini ama sen Bi gidip bir geliyorsun ben sadece yüzünde bir tebessüm oluşsun istedim gülelim öyle olsun istedim yoksa atacaktım resmimi Ben sadece sevdiğim insanlara bu şekil davranırım yoksa ben ne kendimi nede eşimi hayvan yerine asla koymamm!!!!!!

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

rank
Tamam da bunları burda yazmana.ne gerek vardı ki anlamadım şimdi özel de yazılanlar özelde kalır diye biliyorum yani buraya taşımaya gerek yoktu en nefret ettiğim şey ben atacaktım hepsini ama sen Bi gidip bir geliyorsun ben sadece yüzünde bir tebessüm oluşsun istedim gülelim öyle olsun istedim yoksa atacaktım resmimi Ben sadece sevdiğim insanlara bu şekil davranırım yoksa ben ne kendimi nede eşimi hayvan yerine asla koymamm!!!!!!
Atsaydin ben girince bakardım yani illa çevrimiçi mi olmak zorundaydim zoruma gitti kendim8 aptal gibi hissettim bunu yapman hiç hoş değil konuyu kapatalım lütfen 🙏

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yıl olmadi henüz 8 aylık evliyim ama eşim cok istiyor cevreden baba olan arkadaslarini gorup cok istedigini belirtiyor sürekli. Tabiki rabbim en iyisini bilir biz istedigimiz zaman degil o istedigi zaman anne baba oluruz ama bende boyle olunca cok heves ettim rabbim bosa cikartmasin insallah ya 🥲
Tabiki de canım benim sende haklısın oda ama her şeyin bir zamanı var kimisi bir kerede tutar kimisi aylarca uğraşır olmaz canım benim hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerini inşallah bir gün okuruz 💜

Bende seni canım 💕 teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 💕 kalbi yüzü gibi güzel arkadaşım 💜💜💜

Bende seni canım 💕 teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 💕 kalbi yüzü gibi güzel arkadaşım 💜💜💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar herkese iyi geceler. Bebek istiyorym allah nasip ederse insallah. Yumurtlama gunumde 3 gun boyunca birlikte olduk esim ile o gunler yuksekti. Uzerinden 11 gun gecti simdi birden idrar kacirir gibi su geldi ıslandım hafiften oyle his ettim yani lavaboya gittim peceteyle silince cok acik pembe akintili leke geldi. Regl gunume 5 gun var. Fotograf yuklemek istemedim mideniz bulanir diye. Sizce nedir yerlesme olabilir mi ?
Öncelikle hayırlı geceler canım regl gecikmeni bekle eğer ki gebelik varsa derhal bugün olan leke için doktoruna söyle . Normalde bir pedi doldurmaz canım ona dikkat et. Her şey gönlünce olur umarım

Canım merhaba Allah gönlüne göre versin inşallah bebişi de nasip eder Rabbim yerleşme kanaması genelde pembe ya da koyu renkli olur diye biliyorum ve damla damla bir pedi doldurmayacak şekilde canım 5 gün daha dayan bakalım Allah gönlüne göre versin inşallah
Özlemim nasılsın kuzum annen nasıl canım iyi mi?

rank
Tabiki de canım benim sende haklısın oda ama her şeyin bir zamanı var kimisi bir kerede tutar kimisi aylarca uğraşır olmaz canım benim hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerini inşallah bir gün okuruz 💜

Yaaa o senin güzelliğin aşkım benim 🌹🥰😍😘😘😘😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.