Sorum var Yetersiz mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EbruSamir❤ tarafından oluşturulan Yetersiz mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 469 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yetersiz mi ?
Konbuyu başlatan EbruSamir❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EbruSamir❤

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar sanki sütüm bugun coknaz geliyor nenypmam lazim süt yapan birseybvarmi sizinde kullandiginz.?
Kuzum incir yiyebilirsin ve aşırı süt yapan dut kurusu çok güzel süt yapıyor eğer süt içebiliyorsan 1 bardak sütu kaynat içine 2 tatlı kaşığı kadar dut kurusu köy biraz demlesin kendini sonra iç aynı şekilde hurma kefir tayin helvasi kuru üzüm vişne hosafi kuru üzüm ve incir hosafi papatya çayı bu yazdıklarım çok güzel süt getiriyor canım Inşallah seninde dolu dolu sütün gelir he bu arada sık sık emzir minik kuşu o emdikcede sütün gelir insallah🥰🙏

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum incir yiyebilirsin ve aşırı süt yapan dut kurusu çok güzel süt yapıyor eğer süt içebiliyorsan 1 bardak sütu kaynat içine 2 tatlı kaşığı kadar dut kurusu köy biraz demlesin kendini sonra iç aynı şekilde hurma kefir tayin helvasi kuru üzüm vişne hosafi kuru üzüm ve incir hosafi papatya çayı bu yazdıklarım çok güzel süt getiriyor canım Inşallah seninde dolu dolu sütün gelir he bu arada sık sık emzir minik kuşu o emdikcede sütün gelir insallah🥰🙏
Sütüm vardi cok sukur de bugun sanki yok gibi hic anlamadim. Birde sut kaynatip icmek gaz ypmaz dimi.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Havalar soğuyor diye su tüketimini azaltmış olabilirsin. Bence hiç bir şey yapmana gerek yok bol bol su iç olur biiznillah
InsAllah cook tesekkur ederkm olabilir bak.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sütüm vardi cok sukur de bugun sanki yok gibi hic anlamadim. Birde sut kaynatip icmek gaz ypmaz dimi.

InsAllah cook tesekkur ederkm olabilir bak.
Süt gaz yapabilir kimisine yapıyor kimisine yapmıyor eğer yapıyorsa süt yerine su ile yapabilirsin kuzum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sanki sütüm bugun coknaz geliyor nenypmam lazim süt yapan birseybvarmi sizinde kullandiginz.?
Yeşil soğan dere otu tahin incir helvası hoşaf bulgur pilavı en önemlisi bol bol su her meme emzirmede iki bardak bir meme için diyor doktorlarla rezene cayida günde 2 3 bardak tukete bilirsin gaz içinde iyi cnm bebegide rahatlatr

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Yeşil soğan dere otu tahin incir helvası hoşaf bulgur pilavı en önemlisi bol bol su her meme emzirmede iki bardak bir meme için diyor doktorlarla rezene cayida günde 2 3 bardak tukete bilirsin gaz içinde iyi cnm bebegide rahatlatr
Ya damlami vermiyorum rezene cayi deswb surekli iciyoeum banamisin demiyor yaa cocuk ikinmaktan binhal oldu gece uyku olmuyor uyandiriyor kendini osurmaya calisiyor surwkli

Dut kurusu bulamadimda dut özü pekmezi buldum. Onu ypiyorum suyla karistirip iciyorum iyidir insAllah birde bu tarimkooparatifte emziren anneler icecegi vardi xayi ondan aldim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar