Sorum var Yetersiz mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EbruSamir❤ tarafından oluşturulan Yetersiz mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 484 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yetersiz mi ?
Konbuyu başlatan EbruSamir❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EbruSamir❤

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ya damlami vermiyorum rezene cayi deswb surekli iciyoeum banamisin demiyor yaa cocuk ikinmaktan binhal oldu gece uyku olmuyor uyandiriyor kendini osurmaya calisiyor surwkli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dut kurusu bulamadimda dut özü pekmezi buldum. Onu ypiyorum suyla karistirip iciyorum iyidir insAllah birde bu tarimkooparatifte emziren anneler icecegi vardi xayi ondan aldim
Kimyon kullan kzuum yemeklerinde senden bebisime geçiyor demek ki kuzum iyi gelir bebege karnına biraz sıcak yakmicak şekilde havlu koy sürekli karnı sıcak dursun ayaklarını hareket ettir geri ileri bük karnına masaj yap kzuum sadce sütle mi besleniyor

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Kimyon kullan kzuum yemeklerinde senden bebisime geçiyor demek ki kuzum iyi gelir bebege karnına biraz sıcak yakmicak şekilde havlu koy sürekli karnı sıcak dursun ayaklarını hareket ettir geri ileri bük karnına masaj yap kzuum sadce sütle mi besleniyor
Evet sadece emziriyorum.😊 valla hepsini yaptm desemm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet sadece emziriyorum.😊 valla hepsini yaptm desemm
Kiz birde kucagimda uyuyor yataga koyuyorum ikiniyor

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sanki sütüm bugun coknaz geliyor nenypmam lazim süt yapan birseybvarmi sizinde kullandiginz.?
Canım rezene içebilirsin kimyon çayı da hem gaza hem süte iyi geliyor ben genelde kuruyemiş tüketiyorum güzel süt yapıyor pekmez iyi bulgur pilavı bunlar süt yapıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar