Yine ben konu ise"Sezeryan"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Yine ben konu ise\"Sezeryan\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,893 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yine ben konu ise\"Sezeryan\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün bir yazı okudum... " 'Sezeryan anne ve bebeğin sağlığında bir sıkıntı olursa yapılması caiz'. 'Ama anne ve bebeğin durumunda herhangi bir sıkıntı olmazsa ve isteyerek yapılırsa günah' " olduğu hakkında sizin düşünceniz neler cidden bu söz doğru mu yada bir bilgisi olan var mı...

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün bir yazı okudum... " 'Sezeryan anne ve bebeğin sağlığında bir sıkıntı olursa yapılması caiz'. 'Ama anne ve bebeğin durumunda herhangi bir sıkıntı olmazsa ve isteyerek yapılırsa günah' " olduğu hakkında sizin düşünceniz neler cidden bu söz doğru mu yada bir bilgisi olan var mı...
Haklılık payı var kuzum. Mantıklı geldi bana

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Haklılık payı var kuzum. Mantıklı geldi bana
Bankada mantıklı geldi sonuç olarak rabbim kadınların doğum yolunu önceden belirlenmiş yani... Ama benim enfeksiyon yüzünden bebeğe geçmesin diye acil Sezeryan alındim benim kendi isteğim değildi acaba günah işlemiş oluyor muyum ki off kafamı kurcalayacaj bu konu benim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide acil. Sezaryandi plazanta açılmistu yani bebek plazentadan ayrılmıştı iç kanamam vardı ve kordon dolanmistii boynuna

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bankada mantıklı geldi sonuç olarak rabbim kadınların doğum yolunu önceden belirlenmiş yani... Ama benim enfeksiyon yüzünden bebeğe geçmesin diye acil Sezeryan alındim benim kendi isteğim değildi acaba günah işlemiş oluyor muyum ki off kafamı kurcalayacaj bu konu benim
Yok kuzum bu yazı normal doğumda acı çekmeyip kendi rızasıyla bi sıkıntısı olmadığı halde yapanlara denilmiş yoksa zaten kordon boynuna dolansa bebek sıkışsa veya doktorun zararlı gördüğü herhangi bişey için sezeryan şart oluyor

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Valla bilmiyorum canım ama bende fıtıktan dolayı mecburi sezeryan oldum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yok kuzum bu yazı normal doğumda acı çekmeyip kendi rızasıyla bi sıkıntısı olmadığı halde yapanlara denilmiş yoksa zaten kordon boynuna dolansa bebek sıkışsa veya doktorun zararlı gördüğü herhangi bişey için sezeryan şart oluyor
İyi bari kuzum içim içimi yedi yazıyı okuyunca 2. Çocuk rabbim nasip ederse sıkıntı olmazsa inşallah normal olur 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bilmiyorum canım ama bende fıtıktan dolayı mecburi sezeryan oldum
Hmm

Tüm sayfalar yüklendi.