Yine ben konu ise"Sezeryan"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Yine ben konu ise\"Sezeryan\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,889 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yine ben konu ise\"Sezeryan\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
İyi bari kuzum içim içimi yedi yazıyı okuyunca 2. Çocuk rabbim nasip ederse sıkıntı olmazsa inşallah normal olur 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm
Normal olmasa merak etme çünkü artık rahim yırtılma riskin var arkadaşım sahsen rahmi yırtılmak üzereydi 2. Gebelikte ondan doktor ne derse ona göre davran

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Normal olmasa merak etme çünkü artık rahim yırtılma riskin var arkadaşım sahsen rahmi yırtılmak üzereydi 2. Gebelikte ondan doktor ne derse ona göre davran
Tamam kuzum öyle yaparım hayırlısı olsun cümlemizin hakkında hakkımızda hangi doğum hayırlı ise o olsun inşallah 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bankada mantıklı geldi sonuç olarak rabbim kadınların doğum yolunu önceden belirlenmiş yani... Ama benim enfeksiyon yüzünden bebeğe geçmesin diye acil Sezeryan alındim benim kendi isteğim değildi acaba günah işlemiş oluyor muyum ki off kafamı kurcalayacaj bu konu benim
Benimde acildi birgün öncesinde çok yürüdüm açılma kolay olsun diye yormuşum kendimi bebeğim strese girmiş ilk kakasını karnımda yapmıştı suyum yeşil geldi açılmam da yoktu doktorum bebek yutabilir diye mecbur sezeryana aldı. Yani isteğim dışındaydı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benimde acildi birgün öncesinde çok yürüdüm açılma kolay olsun diye yormuşum kendimi bebeğim strese girmiş ilk kakasını karnımda yapmıştı suyum yeşil geldi açılmam da yoktu doktorum bebek yutabilir diye mecbur sezeryana aldı. Yani isteğim dışındaydı
Aynen kuzum hayırlısı olsun

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün bir yazı okudum... " 'Sezeryan anne ve bebeğin sağlığında bir sıkıntı olursa yapılması caiz'. 'Ama anne ve bebeğin durumunda herhangi bir sıkıntı olmazsa ve isteyerek yapılırsa günah' " olduğu hakkında sizin düşünceniz neler cidden bu söz doğru mu yada bir bilgisi olan var mı...
Rusiyada boyle sayilir canim o yuzden cok cok mecbur kaldiklari durumda yapliyor heta ane sagliginda normal.dogum icin problem olmadigi halda dr sezeryana alarsa cinayet sayilir o yuzden bende 42 hafdda acil durumda sezeryana alindim🥲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Öyle kuzum son haftaya kadar normal diye bekledim nasip değilmiş. Ama mecburi olmadığı sürece herkese tavsiyem normal doğum sezeryan dikişini ömür boyu hissediyorsun kendini biraz yorsam içten hissediyorum hafif ağrı oluyor
Haklısın canım annem de çok çekiyor ondan şükür bende şuan sıkıntı yok ama olmayacak diye bir şey de yok bakalım inşallah ileride bana ağrı yapmaz

Rusiyada boyle sayilir canim o yuzden cok cok mecbur kaldiklari durumda yapliyor heta ane sagliginda normal.dogum icin problem olmadigi halda dr sezeryana alarsa cinayet sayilir o yuzden bende 42 hafdda acil durumda sezeryana alindim🥲
Biliyorum ulduzum çok çektin ama sen 🥺🥺🥺

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım annem de çok çekiyor ondan şükür bende şuan sıkıntı yok ama olmayacak diye bir şey de yok bakalım inşallah ileride bana ağrı yapmaz

Biliyorum ulduzum çok çektin ama sen 🥺🥺🥺
Evet canim.şimdide.hatirladigimda o gunleri cok kotu oluyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar