Sorum var Yine ben yine aldatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Yine ben yine aldatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,205 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ben yine aldatma
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Yapacagın çok basit canım sen uyurken de telefonla konuşuyor mu bir bak yada kocanı yanına almadan dışarı çık ama senin telefonun evde bırak ama kulaklığı kulagına tak ve öyle çık o zaman Bluetooth kulaklıgınla sen orda olmadan dahi ne konuşuluyor dıyabilirsin
Evde kalmaz hiç emlakcilik yaptığı içinde hangi biri olduğunu anlamıyorum ne yapıyorsa dışarda arabada ve gizli yapıyor çevrede de biraz çekiyor biri görse bana haber verileceğini biliyor cunku

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok haklısın ama elinde hiçbir delil yok maalesef. Ses kayıt cihazları veya takip cihazları gizli olduğu taktirde seni suçlu duruma düşürür karşı taraf yani eşin sana dava açabilir ve kazanabilir. Şahsen benim eşimde öyle her diyen sen bunla nasıl evlendin yanına asla yakışmıyor abinmi diye soruyor ama adam dışarda bastırılmış egosunu tatmin etmek için market ve mağaza çalışanlarıyla konuşur şakalaşır. Bu seni kıskandırmak içinde olabilir kendi egosunu tatmin etmek içinde. Elinde hiçbir kanıt yoksa atağa geçip uyuyan yılanı uyandırma
Olsun en azından emin olmak istiyorum bize gelince her türlü kısıtlama var ehliyet alacak beraber kursa gittik bana diyoki direksiyon hocası kadın olmazssa direksiyon eğitimine gitme madem öyle siz neden alalemin karısına kızına bakıyorsunuz öyle değil mi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Evde kalmaz hiç emlakcilik yaptığı içinde hangi biri olduğunu anlamıyorum ne yapıyorsa dışarda arabada ve gizli yapıyor çevrede de biraz çekiyor biri görse bana haber verileceğini biliyor cunku
Emlakcılık yapıyorsa kuzum yakalaman cok zor hatta imkansız gibi umursamıyormuş gibi artık ondan sogumus gibi istemiyormuş gibi davran kuzum ztn senı sevıyor aldatmıyorsa üstüne düşer kendını acıklamak ister

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Olsun en azından emin olmak istiyorum bize gelince her türlü kısıtlama var ehliyet alacak beraber kursa gittik bana diyoki direksiyon hocası kadın olmazssa direksiyon eğitimine gitme madem öyle siz neden alalemin karısına kızına bakıyorsunuz öyle değil mi
Öylesi insanlar herkesi kendisi gibi sanarlar. Kendi aldatıp bakıyorsa karımda aynısını yapar vs diye düşünürler hep ama bilmiyorlarki karaktersizlik sadece kendilerinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biliyorum kuzum o yüzden peşine dusup kendını yormasın diyorum hisleri varsa ztn sevgisi bitmiştir
Ya ister istemez zoruna gider insanın zaten ama haklısın o şüpheye düştüyse herşey bitmiştir

A

Adsız anne adayı

Guest
Canım istersen dünya güzeli ol erkek milleti aç gözlerini doyuramazsin evdeki kadını kapatırlar eve veya sosyalleşmesini elinden alırlar her türlü kısıtlarlar kendileri her boku yer afedersin ama boyleler çok üzüldüm keşke sana yardımcı olabilsem aklıma bir fikirde gelmiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar