Sorum var Yine ben yine aldatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Yine ben yine aldatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,181 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ben yine aldatma
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Öylesi insanlar herkesi kendisi gibi sanarlar. Kendi aldatıp bakıyorsa karımda aynısını yapar vs diye düşünürler hep ama bilmiyorlarki karaktersizlik sadece kendilerinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ister istemez zoruna gider insanın zaten ama haklısın o şüpheye düştüyse herşey bitmiştir
Aynen oyle kuzum bu sekil de de kendısini yıpratmasına gerek yok valla

Geçiyor başlarda co k elime vermiyodu şuan çok rahat alıyorum ama akşamları evdeyken dışarda ne yapıyorsa siliyor diye dusunuyorum
Birden fazla telı olmadığına emin msn kuzum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen oyle kuzum bu sekil de de kendısini yıpratmasına gerek yok valla
Yapan her türlü yapıyor valla ikinci telefon kullanıyor, bilgisayardan yapıyor hiçbir şekilde engel olamayız maalesef. Karakter meselesi biz sadece kendimizi yıprattığımızla kalıyoruz ortada bu işi yapacak kadın erkek çok maalesef

Merveozer

Kayıtlı Üye
rank
Geçiyor başlarda co k elime vermiyodu şuan çok rahat alıyorum ama akşamları evdeyken dışarda ne yapıyorsa siliyor diye dusunuyorum
O zaman şöyle yap telefonunun WhatsApp sil tekrar yükle numara olarak onun numarasını gir ve ona onay kodu gidecek onay kodunu girdikten sonra mesajı ondan sil o zaman hem sana hem ona aynı anda mesaj gelir gğndüzkğ yazışmaları da görürsün bir de upcall var onu da indir onun telefom numarasını gir yine gelen aramları görürsün

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar geçen bı post açmıştım eşimin yüzünde fondöten var diye bugün bersber markete gittik bı kızla bakistigini gördüm ve kasiyer kız gözünü benden alamıyordu acaba beni onla mi aldatıyor ses dinleme cihazı aracına yerleştirmek istiyorum nasıl yapan lütfen fikir verin çok kotuyum
Telefonuna falan Baksan balım gizlice

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar geçen bı post açmıştım eşimin yüzünde fondöten var diye bugün bersber markete gittik bı kızla bakistigini gördüm ve kasiyer kız gözünü benden alamıyordu acaba beni onla mi aldatıyor ses dinleme cihazı aracına yerleştirmek istiyorum nasıl yapan lütfen fikir verin çok kotuyum
Kuzum böyle şeyler evliliğine daha çok zarar verir eşini karşına alıp kafanda ne varsa ona anlatmaya çalış belki herşey bir yanlış anlaşılmadan ibaret olabilir de bilemezsin çünkü

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
O zaman şöyle yap telefonunun WhatsApp sil tekrar yükle numara olarak onun numarasını gir ve ona onay kodu gidecek onay kodunu girdikten sonra mesajı ondan sil o zaman hem sana hem ona aynı anda mesaj gelir gğndüzkğ yazışmaları da görürsün bir de upcall var onu da indir onun telefom numarasını gir yine gelen aramları görürsün
Vatsap ikisinde de olması için orq kodu taratması lazım cnm yoksa onlıne işlemlerden Gecmıs kayıtlara da bakabılır ya

Yapan her türlü yapıyor valla ikinci telefon kullanıyor, bilgisayardan yapıyor hiçbir şekilde engel olamayız maalesef. Karakter meselesi biz sadece kendimizi yıprattığımızla kalıyoruz ortada bu işi yapacak kadın erkek çok maalesef
Aynen oyle kuzum boşa kendını yıpratma cnm

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok haklısın ama elinde hiçbir delil yok maalesef. Ses kayıt cihazları veya takip cihazları gizli olduğu taktirde seni suçlu duruma düşürür karşı taraf yani eşin sana dava açabilir ve kazanabilir. Şahsen benim eşimde öyle her diyen sen bunla nasıl evlendin yanına asla yakışmıyor abinmi diye soruyor ama adam dışarda bastırılmış egosunu tatmin etmek için market ve mağaza çalışanlarıyla konuşur şakalaşır. Bu seni kıskandırmak içinde olabilir kendi egosunu tatmin etmek içinde. Elinde hiçbir kanıt yoksa atağa geçip uyuyan yılanı uyandırma
Merve güzel ve akıllı bir kıza benziyon yorumlarından anladim zaten profil fotoğrafında gözüküyor ama nedense kimse layığıyla evlenemiyor kader diyede bişey var

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Merve güzel ve akıllı bir kıza benziyon yorumlarından anladim zaten profil fotoğrafında gözüküyor ama nedense kimse layığıyla evlenemiyor kader diyede bişey var
Çok teşekkür ederim ❤️ son cümlende çok çok haklısın çiçeğim kaderden kadere kaçabilirsin diyorlar ama hangisinin iyi olacağını bilemiyoruz. Evlilik bu kumar işi ya kazanırsın ya da kaybedersin şansa ne çıkacağı her iki taraf için sürpriz oluyor. Şahsen kendi adıma evlenirken gözüm hiçbisey görmedi ağzım dilim bağlandı. Nikah ve ölüm tarihi anne karnından belliymiş. Bazı evlilikler imtihan olurken bazıları şükür sebebi oluyor

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım çok bu şekilde daha çok yipraniyorum aklım duruyor benim üstümde hakimiyet kurmaya çalışıyor benim kocam ezmeye çalışıyor bana gelince erkekle muhabbet etmek bile yasak oluyor
En azından bunu bileyim varsq gitsin baskasinyla evlensin ben böyle bı adamla aynı yatağa hatta aynı sofraya bile oturmak istemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar