Sorum var Yine ben yine aldatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Yine ben yine aldatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,206 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ben yine aldatma
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kizlar geçen bı post açmıştım eşimin yüzünde fondöten var diye bugün bersber markete gittik bı kızla bakistigini gördüm ve kasiyer kız gözünü benden alamıyordu acaba beni onla mi aldatıyor ses dinleme cihazı aracına yerleştirmek istiyorum nasıl yapan lütfen fikir verin çok kotuyum
Kuzum suçsuzken suçlu duruma düşme. Sen şüphelendiğin için artık herkes senin gözünde eşinin aldattığı kişi olarak görünür

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum suçsuzken suçlu duruma düşme. Sen şüphelendiğin için artık herkes senin gözünde eşinin aldattığı kişi olarak görünür
Mervecim bariz belliydi ama kafayı yicem gerçekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsanın eşi yanindayken başka kadınlara bakmak nedir ya hani çirkin olsam yine anlicam ama bizi görenler sen naail bu adamla evlendin diyorlar kahretsin işte annemin zoruyla oldu 😭😭

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar geçen bı post açmıştım eşimin yüzünde fondöten var diye bugün bersber markete gittik bı kızla bakistigini gördüm ve kasiyer kız gözünü benden alamıyordu acaba beni onla mi aldatıyor ses dinleme cihazı aracına yerleştirmek istiyorum nasıl yapan lütfen fikir verin çok kotuyum
Bence direk saldırısa gec kuzum peşine niye duseceksın ki bu halinle gözünle gördüklerini hissettiklerini söyle yakalasan bıle onlar ınkar ederler

Merveozer

Kayıtlı Üye
rank
Yapacagın çok basit canım sen uyurken de telefonla konuşuyor mu bir bak yada kocanı yanına almadan dışarı çık ama senin telefonun evde bırak ama kulaklığı kulagına tak ve öyle çık o zaman Bluetooth kulaklıgınla sen orda olmadan dahi ne konuşuluyor dıyabilirsin

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Bence direk saldırısa gec kuzum peşine niye duseceksın ki bu halinle gözünle gördüklerini hissettiklerini söyle yakalasan bıle onlar ınkar ederler
Bı keresin de tatlı tatlı konuştuk bak yaparsan sende n ayrılırım diye üç tane çocuğum var bebeğim daha 3 aylık onlara açıyorum yoksa ne yapacağımı bilmiyordum da babasız buyumesinler diye

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsanın eşi yanindayken başka kadınlara bakmak nedir ya hani çirkin olsam yine anlicam ama bizi görenler sen naail bu adamla evlendin diyorlar kahretsin işte annemin zoruyla oldu 😭😭
Kuzum çok haklısın ama elinde hiçbir delil yok maalesef. Ses kayıt cihazları veya takip cihazları gizli olduğu taktirde seni suçlu duruma düşürür karşı taraf yani eşin sana dava açabilir ve kazanabilir. Şahsen benim eşimde öyle her diyen sen bunla nasıl evlendin yanına asla yakışmıyor abinmi diye soruyor ama adam dışarda bastırılmış egosunu tatmin etmek için market ve mağaza çalışanlarıyla konuşur şakalaşır. Bu seni kıskandırmak içinde olabilir kendi egosunu tatmin etmek içinde. Elinde hiçbir kanıt yoksa atağa geçip uyuyan yılanı uyandırma

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bı keresin de tatlı tatlı konuştuk bak yaparsan sende n ayrılırım diye üç tane çocuğum var bebeğim daha 3 aylık onlara açıyorum yoksa ne yapacağımı bilmiyordum da babasız buyumesinler diye
Cnn huylu huyundan asla vazgecmıuor 3 dgl 10 da olsa aynı oluyor ömrün bosa gıtmiş oluyor kuzum kendını ezdırme yazık gencligine varsa oyle birşey önüne engel koy hemen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar