Yine Kaybettim Bebeğimi😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Yine Kaybettim Bebeğimi😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,568 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yine Kaybettim Bebeğimi😔
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim dayanma gücü versin canım ama ümidini kaybetme gentik testler yaptır bence. Benim de ilk 3 gebeliğim düşükle sonuçlandı seni o kadar iyi anlıyorum ki ama şimdi 2 kızım 1 oğlum var sen ümidini kaybetme rabbim kucağını boş koymaz ❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Rabbim Eyüp peygamber sabrı versin inşallah 🤲 zorr
Bn hala ağlıyorum normal kontrol diye ayda yılda bir özele gittim detaylıca bakılsın diye nelerle geri evimize döndük 😢😢 kimse göründüğü gibi değil Ben bu ikisene de çok acı çektim babam yatalik oldu bebegime hamile kaldm hastalığını öğrendim bayram üzeri babam yani başımda annemle birlikteyken gözümün önünde vefat etti 5 ay sonra doğum yaptım yavrumu kaybettim şimdi de deprem oldu ah ah 😢

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rabbim Eyüp peygamber sabrı versin inşallah 🤲 zorr
Amin amin inşallah canım benim evet gerçekten de çok zor Allah razı olsun rabbim kimselere yaşatmasın 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum amin🙏🤲 insalalh kuzum sag saglim yerine yuruduna kavuşmayı rabbim nasip etsin inşallah
Ay amin amin bu dua çok iyi oldu teşekkür ederim bana dua bize dua edin inşallah Malatya ve diğer deprem yerleri birZda olsa toparlnir da düzelir

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aminn 🤲
Amin amin inşallah canım benim evet gerçekten de çok zor Allah razı olsun rabbim kimselere yaşatmasın 😢

Ay amin amin bu dua çok iyi oldu teşekkür ederim bana dua bize dua edin inşallah Malatya ve diğer deprem yerleri birZda olsa toparlnir da düzelir

Aminn 🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Insallah birtanem insallah duamiz sizlerle❤❤🙏🙏🤲🤲🥰🥰🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.