Yolculuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Yolculuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,655 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Yolculuk
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah canım benim 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben sana atayım kuzum bekle

Çok sağol canım bugün öğrendim babanneöde gelecekmiş içim biraz daha rahatladı valla
Öncelikle iyi yolculuklar canım Güzel düşün güzel olsun her zaman aynı olacak diye bir şey yok yani inşallah olmaz bu seferden belliydi zaten gidesin yok gibiydi nnene de acil şifalar dilerim İnşallah her şey gönlünce olsun inşallah beyefendi de hasta olmaz da sağ salim geri evine dönersin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle iyi yolculuklar canım Güzel düşün güzel olsun her zaman aynı olacak diye bir şey yok yani inşallah olmaz bu seferden belliydi zaten gidesin yok gibiydi nnene de acil şifalar dilerim İnşallah her şey gönlünce olsun inşallah beyefendi de hasta olmaz da sağ salim geri evine dönersin
Şükür vardım canım şuan kayrayı uyutuyorum kayra resmen annemin kucağından inmedi nasıl özlediyse

Ayşem bende çok isterim rabbim nasip ederse kuzum çok uzak hergun eşim süt goturuyor şuan iyi canım
Olsun canım yakında bu günlerde biteceek azıcık daha sabır

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Şükür vardım canım şuan kayrayı uyutuyorum kayra resmen annemin kucağından inmedi nasıl özlediyse

Olsun canım yakında bu günlerde biteceek azıcık daha sabır
Ah canım çok özlemiş desene ya

Tüm sayfalar yüklendi.