Sorum var Yoruldum artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra şentürk tarafından oluşturulan Yoruldum artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,625 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yoruldum artık
Konbuyu başlatan Esra şentürk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar napıcam ben ağrılarımın sancılarımın yetmediği gibi jarnım çok büyük olduğu için yarıldı ve morluklar var eslşim karnın dan tiksiniyorum dedi tiksiniyordun da neden çocuk yapıyosunuz ya yetmemiş gibi eski nişanlısının tiktok vidolarını beyeniyo .. bana bi akıl verin kızlar annemin evine gitmileyi düşünüyorum bir yandan kızım burda kalır vermezler bir yandan 18 temmuzda doğumum var 😭😭😭
Ah be canim ya kadinlar hamile olduklarimda cokda yakinlik olmuyor diye ac kopege donerler baska vakit mum olan erkeklerin bazilari karisi hamile olinca iste boyle oluyolar.Karnina ya badem yagi yada CONSUN BABY yagi vur masaj et nemlendir cildini .Yok niyede gidesin babanin evine dogusta yakin zaten butun zorluklari koy esin ceksin.

Esra şentürk

Kayıtlı Üye
rank
Ah be canim ya kadinlar hamile olduklarimda cokda yakinlik olmuyor diye ac kopege donerler baska vakit mum olan erkeklerin bazilari karisi hamile olinca iste boyle oluyolar.Karnina ya badem yagi yada CONSUN BABY yagi vur masaj et nemlendir cildini .Yok niyede gidesin babanin evine dogusta yakin zaten butun zorluklari koy esin ceksin.
Doğru söylüyorsun kuzum bütün yükü sırtıma yüklüycektim birde benim yumurtalık fazlalığı olduğu için çabuk çocuk sahibi olma şansım var bu yüzden hiç. Değeri yok

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eski nişanlısı erkekmiymiş onda çatlak oluşmuyormuymuş ? Veya çocuk yaparken aklı nerdeymiş? Biz bu durumlarda Allah yolunda cihad ediyor sayılıyorken bu erkeklerin bu hali çıldırtıyor beni. Allah'ın dan bulsunlar inşallah
Ayy koptum nişanlısı erkekmi🤣🤣🤣 güldürdün beni Allah ta seni güldürsun merve

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar napıcam ben ağrılarımın sancılarımın yetmediği gibi jarnım çok büyük olduğu için yarıldı ve morluklar var eslşim karnın dan tiksiniyorum dedi tiksiniyordun da neden çocuk yapıyosunuz ya yetmemiş gibi eski nişanlısının tiktok vidolarını beyeniyo .. bana bi akıl verin kızlar annemin evine gitmileyi düşünüyorum bir yandan kızım burda kalır vermezler bir yandan 18 temmuzda doğumum var 😭😭😭
Yemin ederim okurken çok üzüldüm aynı benim yaşadıklarımı sende yaşıyorsun Allah bizlere sabır versin 😭😭

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Şaka mı bu? Kac yaşında eşin. Beyin ve yaş olgunluğuna erişmemis herhalde. O bebeği ve seni zerre hakketmiyor. Allah bildiği gibi yapsın. Ama sende katlanma sakın. Utanmadan bir de bebek doğduğunda çocuğum evladım der.
Sende onun fiziksel ozelliklerine kusur bul begenme herseyini elestir bakalim nasil bir duyguymuş anlasin beyfendi

Esra şentürk

Kayıtlı Üye
rank
Yemin ederim okurken çok üzüldüm aynı benim yaşadıklarımı sende yaşıyorsun Allah bizlere sabır versin 😭😭
Amin kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eski nişanlısı erkekmiymiş onda çatlak oluşmuyormuymuş ? Veya çocuk yaparken aklı nerdeymiş? Biz bu durumlarda Allah yolunda cihad ediyor sayılıyorken bu erkeklerin bu hali çıldırtıyor beni. Allah'ın dan bulsunlar inşallah
Amin cnım inşallah çocuk hasreti çekmediği için oluyo bütün bunlar 3 senelik evliyiz 10 gün sonra ikinci çocuğun doğucak

Amin cnım inşallah çocuk hasreti çekmediği için oluyo bütün bunlar 3 senelik evliyiz 10 gün sonra ikinci çocuğun doğucak

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ayy koptum nişanlısı erkekmi🤣🤣🤣 güldürdün beni Allah ta seni güldürsun merve
Doğal olarak erkek hamile kalmaz ve çatlak sorunu olmaz 😂 her kadında çatlak sorunu oluyor maalesef bunu o minnak beyniyle düşünemiyormu acaba 😂

Amin kuzum

Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah çiçeğim sen hiç moralini bozma it ürür kervan yürür. Adam yerine koyup muhatap olma o kendi kendine yanaşır zaten. Sen kendini tüm kusurlarınla sevmelisin emin ol sen kendini sevince hiçbir insanın söylediklerini umursamazsın

Tüm sayfalar yüklendi.