Yoruldum bıktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Yoruldum bıktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,019 kez görüntülenmiş, 126 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yoruldum bıktım
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaa bizim kayrada öyle kız ben bulaşık makinesini boşaltırken bana kaşığı verir tabakları verir sl der birde minik ağzı ile 😂😂. Çamaşır makinesine benimle kıyafet atar ben çamaşır asarken de sepetten alıp bana verir 😂😂ağzını yediğim çocuk bende hiç yapma etme demiyorum inşallah hep öyle alışır benim eşimde öyle sanırım babasından görüyor 🤭🤭
Öyle öyle minik kuşlar gördüğünü işler☺bizim cadıda katladığım çamaşırları fırlatsın anca eşek sıpası bir yerde yanlış yapıyorum ama çözecem🤣🤣🤣

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla teyzesi çok kuduruk çokk.. İki hafta sonra kontrolü var doktorlar ameliyat dedi gün verecekler nasıl yapacağım bilmiyorum 😞
Olsun kuzum sağlıklı olsunda yeter ki kuduruk olsunlar valla. Ah aleynam ya her şeyde üst üste geldi gebelikte zorlar şimdi seni . Ameliyatı çok zorly mu peki doktor ne diyor

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Olsun kuzum sağlıklı olsunda yeter ki kuduruk olsunlar valla. Ah aleynam ya her şeyde üst üste geldi gebelikte zorlar şimdi seni . Ameliyatı çok zorly mu peki doktor ne diyor
Valla içimdeki tam bir stres küpü doğacak o kesin sürekli hep stresliyim herşeyi düşünüyorum artık kafam almıyor😏küçük bir kesi fazla sıkıntı çıkmaz dediler de onun canı ne ki😞😞doktora diyeceğim işte erken yapabilirse diğeri doğmadan yapılsın hamile olduğumu söylicem en azından daha rahat bakarım diğeri de olursa çok zor olur kimsem de yok tek başıma zor olur en azından küçükken ilerlemeden hallolsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Valla içimdeki tam bir stres küpü doğacak o kesin sürekli hep stresliyim herşeyi düşünüyorum artık kafam almıyor😏küçük bir kesi fazla sıkıntı çıkmaz dediler de onun canı ne ki😞😞doktora diyeceğim işte erken yapabilirse diğeri doğmadan yapılsın hamile olduğumu söylicem en azından daha rahat bakarım diğeri de olursa çok zor olur kimsem de yok tek başıma zor olur en azından küçükken ilerlemeden hallolsun
Ah kuzım ya annelik çok zor çok stres yapma Allah göstermesin karnındakine bir şey olur iyi düşün iyi olsun inşallah haftan çok büyümeden olur ameliyat diğer türlü kendi bakımından zor olur rabbim prensese Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzım ya annelik çok zor çok stres yapma Allah göstermesin karnındakine bir şey olur iyi düşün iyi olsun inşallah haftan çok büyümeden olur ameliyat diğer türlü kendi bakımından zor olur rabbim prensese Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻
Amin canım amin bende dert biter mi yılanlarım varken beş vakit namaz kılarlar kethumluklarından geri kalmazlar Allah ıslah etsin valla tek düşüncem evlatlarım sağlıklı olsun onları kimseye minnet ettirmeden büyütüp yetiştireyim bşka bişey istemiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Amin canım amin bende dert biter mi yılanlarım varken beş vakit namaz kılarlar kethumluklarından geri kalmazlar Allah ıslah etsin valla tek düşüncem evlatlarım sağlıklı olsun onları kimseye minnet ettirmeden büyütüp yetiştireyim bşka bişey istemiyorum
Allaha havale et hepsini rabbim kimsenin hakkını kimsede bırakmaz bu dünyanın bir de öbür tarafı var 🤲🏻. Amin canım amin doktora gidince haber veririsim birde miniğin cinsiyeti ne zaman belli olacak nedense içime erkek doğuyor senin için ama hayırlısı

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Allaha havale et hepsini rabbim kimsenin hakkını kimsede bırakmaz bu dünyanın bir de öbür tarafı var 🤲🏻. Amin canım amin doktora gidince haber veririsim birde miniğin cinsiyeti ne zaman belli olacak nedense içime erkek doğuyor senin için ama hayırlısı
Veririm kuzum iki hafta sonra bakalım allahın izniyle doktorla görüşcem. Diğer miniğim de 9 haftalık oldu kalp atışını duyduk doktor işte biraz tiroidin yüksek bide depoların boşalmış dedi tekrar tahlil yaptırdı pazartesi tekrar gel dedi cinsiyete daha var ama benim içime de erkek doğuyor ilk günden beri eşimle annemde erkek diyor sağlıklı ve hayırlı olsun da inşallah gerisi önemli değil 🙏🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.