Yoruldum bıktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Yoruldum bıktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,098 kez görüntülenmiş, 126 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yoruldum bıktım
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Veririm kuzum iki hafta sonra bakalım allahın izniyle doktorla görüşcem. Diğer miniğim de 9 haftalık oldu kalp atışını duyduk doktor işte biraz tiroidin yüksek bide depoların boşalmış dedi tekrar tahlil yaptırdı pazartesi tekrar gel dedi cinsiyete daha var ama benim içime de erkek doğuyor ilk günden beri eşimle annemde erkek diyor sağlıklı ve hayırlı olsun da inşallah gerisi önemli değil 🙏🙏🙏
Ah minik ya yerim onu sağlıkla gelsin inşAllah 🙏🏻. Ay ilaçlarını aksatma canım bol bol kırmızı et ye kafeinden uzak dur inşallah düzelirsin

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ah minik ya yerim onu sağlıkla gelsin inşAllah 🙏🏻. Ay ilaçlarını aksatma canım bol bol kırmızı et ye kafeinden uzak dur inşallah düzelirsin
Ay et deme😩😩hiç sevmem et yemem de yiyemiyorum valla bnm boğaz Karadeniz mutfağına alışmış varsa yoksa yeşillik bayılırım 😍😍😋

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah subhanallah benim eşim de dün kışlık menemen yaptı 😍😁😁 başta yapası yoktu ama canım yavrum annesine kıyamadığından olacak sürekli huzursuzlandı ben bir işe bir kıza perişan oldum eşim Allah bin kere razı olsun kalktı sesini etmeden işe girişti çok duygulandım vallahi bir de diyor ki sen yanımda otur arada çay doldur bana ben hallederim 🥹 koku moku sürmedim ben ama isteyince oluyormuş demek ki 😁😁😁
Vicdanla merhamet çok önemli maşallah 🥹Rabbim hepimizi evlatlarımızı vicdanlı merhametli insanlarla karşılaştırsın huzur versin sağlık versin bize de mutlu olmak kalsın 🧿🥰

Ahahaa bizim kayrada öyle kız ben bulaşık makinesini boşaltırken bana kaşığı verir tabakları verir sl der birde minik ağzı ile 😂😂. Çamaşır makinesine benimle kıyafet atar ben çamaşır asarken de sepetten alıp bana verir 😂😂ağzını yediğim çocuk bende hiç yapma etme demiyorum inşallah hep öyle alışır benim eşimde öyle sanırım babasından görüyor 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahım mutluluğunuzu huzurunuzu daim etsin inşallah böyle adamlarda çoğalsın inşallah 🙏🏻
Hey maşallah çekirrdekten yetişiyor 🥰🧿
Valla teyzesi çok kuduruk çokk.. İki hafta sonra kontrolü var doktorlar ameliyat dedi gün verecekler nasıl yapacağım bilmiyorum 😞

Ya çay ya tv yada oyun klasik hiç şaşmaz, 🤣🤣
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin sen ilk yazmıştın duşta şişiyor iniyor diye sonra da kasık fıtığıymış diye o zaman var ya dedim helal olsun ne kadar dikkatli nasıl farketmiş hemen baktım nasıl oluyormuş diye bana da ders oldu benim hiç böyle bir şeyden haberim bile yoktu 🤦🏻‍♀️ Bundan sonra ben de dikkat edeceğim sayende ben de öğrenmiş oldum sana ayrıca teşekkür ederim, keşke olmasaydı senin de ama erkenden farketmiş olman gerçekten büyük bir artı, bu kadarla atlatmış olursunuz hemen geçiverir inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay ne güzel benimki de varsa et yoksa et bide kokuyor 🤢🤢 daha çok nefret ettim oda etsiz yemek yemez valla akşam bile yemekte etli kuru fasulye patatesli taze fasulye pilav cacık vardı ayrı yemek yapmaktan gına geldi kuru fasulyeyi o taze fasulyeyi ben yedim😅😅
Shhahaa oda zor kız gebelikte bende etten tiksinmiştim😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Vicdanla merhamet çok önemli maşallah 🥹Rabbim hepimizi evlatlarımızı vicdanlı merhametli insanlarla karşılaştırsın huzur versin sağlık versin bize de mutlu olmak kalsın 🧿🥰

Hey maşallah çekirrdekten yetişiyor 🥰🧿

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin sen ilk yazmıştın duşta şişiyor iniyor diye sonra da kasık fıtığıymış diye o zaman var ya dedim helal olsun ne kadar dikkatli nasıl farketmiş hemen baktım nasıl oluyormuş diye bana da ders oldu benim hiç böyle bir şeyden haberim bile yoktu 🤦🏻‍♀️ Bundan sonra ben de dikkat edeceğim sayende ben de öğrenmiş oldum sana ayrıca teşekkür ederim, keşke olmasaydı senin de ama erkenden farketmiş olman gerçekten büyük bir artı, bu kadarla atlatmış olursunuz hemen geçiverir inşallah 🤲
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun sağlık bu aksatmaya gelmez ben çok dikkat ederim herşeye duşta bile incelerim her yerini bir yerini vurmuş mu bir şey var mı diye valla ben annem yüzünden çok çektim belimde fıtık vardı hep kızardı yok ağır kaldırma ne gitcen doktora bilmem ne dedi ağır dediği de mecbur ev işi temizlik kaldırmasam gene laf yicem 😅😅burnumu vurdum kapıya kemiğim kaydı 7 senedir zorla iki kere doktorA gittim doktor burnunun ucunda kıkırdak yok bidaha vursan darmadağın olur dedi o kemiği almakta estetiğe giriyor diye sırf parası yüzünden beni doktora götürmedi kaç senedir adam akıllı nefes alamıyorum çok sıkıntı çekiyorum bide o zamanlar çalışıyordum o parayla ben dişlerimi yaptırcam burnuna sonra bakarız dedi benim annem de biraz gaddar açıkçası o yüzden evladımı asla ihmal etmiyorum

Shhahaa oda zor kız gebelikte bende etten tiksinmiştim😂😂
Valla koycan önüne al bugün yemekte bu var yersen ye yemezsen keyfin bilir diye ama işte mecbur yine şu vicdanımız rahat etsin diye onca şeyi yutuyoruz valla bende o yuttuklarımla duyuyorum zaten🤣🤣🤣

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun sağlık bu aksatmaya gelmez ben çok dikkat ederim herşeye duşta bile incelerim her yerini bir yerini vurmuş mu bir şey var mı diye valla ben annem yüzünden çok çektim belimde fıtık vardı hep kızardı yok ağır kaldırma ne gitcen doktora bilmem ne dedi ağır dediği de mecbur ev işi temizlik kaldırmasam gene laf yicem 😅😅burnumu vurdum kapıya kemiğim kaydı 7 senedir zorla iki kere doktorA gittim doktor burnunun ucunda kıkırdak yok bidaha vursan darmadağın olur dedi o kemiği almakta estetiğe giriyor diye sırf parası yüzünden beni doktora götürmedi kaç senedir adam akıllı nefes alamıyorum çok sıkıntı çekiyorum bide o zamanlar çalışıyordum o parayla ben dişlerimi yaptırcam burnuna sonra bakarız dedi benim annem de biraz gaddar açıkçası o yüzden evladımı asla ihmal etmiyorum
Allah beterinden korusun inşallah 🤲 ay annen de değişikmiş valla burunda ihmal edilecek bir şey değil ki bi grip oluyorsun burnun tıkanıyor da uyuyamıyorsun yiyemiyorsun 🤦🏻‍♀️

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Allah beterinden korusun inşallah 🤲 ay annen de değişikmiş valla burunda ihmal edilecek bir şey değil ki bi grip oluyorsun burnun tıkanıyor da uyuyamıyorsun yiyemiyorsun 🤦🏻‍♀️
Benim annem biraz sıkıntılı insan herkes sevmez zaten biraz kendini düşünür kendine öncelik verir. Aslında bu sene ameliyat olcaktım hamile olduğumu öğrenince kaldı malesef bide bunun iki sene emzirmesi var 🤦‍♀️artık canıma tak etti elisa'ya hamileyken çok zorlandım uykularım ziyan oldu hastayken ağzım açık uyuyorum genzim kuruyor öksürmekten bihal oluyor insan uyku da zehir oluyor bide insan o halde kendini bi görse varya gülmekten ölür🤣🤣🤣 bi deniyim dedim aynanın karşısına geçtim bi gözüm kapalı bakim kendime ağzım açık uyurken nasıl gözüküyorum diye valla özürlüden farksızdım dedim ki kızım bu adam seni her gün böyle görüyor ben iki saniye dayanamadım bu görüntüme Allah adamın yardımcısı olsun adam belki de ondan soğudu benden🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ay seninki ille tekrar çocuk istemiyor muydu ne oldu şimdi bu kadar dönmüş
Hala aynı canım istiyor soğudum gerçekten

Sen iyi bir anne ve eşsinde o eşin iyi bir baba ve eş mi bu beni baya düşündürdü. O kadar memnun değilmiş senden niye evlenip çocuk yapmış ya terbiyesiz
İlk zamanlar o kadar iyiydi tabi çocuk yoktu onda şimdi ise adam çok değişti ne dedi ise yaptım gene yaranamiyorum

Emin ol çok iyi anne ve çok iyi bi eşsin bu habeş maymunlarını anaları dağda büyüttüğü için insanlık değer nedir bilmemişler canım biz gösterince de yadırgıyorlar işte anladığı dilden konuşcan kafan rahat olacak miss👌
Emin ol ben kibar olamıyorum böyle insanlara oda işte ters tepiyor

Emin ol çok iyi anne ve çok iyi bi eşsin bu habeş maymunlarını anaları dağda büyüttüğü için insanlık değer nedir bilmemişler canım biz gösterince de yadırgıyorlar işte anladığı dilden konuşcan kafan rahat olacak miss👌
Askm sen çok iyi annesin çok iyi de bir essin ki buna eminim o eşinin ayıbı ve de ayılığı resmen biz kadınlar en ufak şeyde ağlayan sinirlenen biriyiz lanet gelsin bu huyumuza resmen ya

👏👏👏👏👏👏👏👏👏 helal olsun gerçekten 👏

Birdaha de 😂
He valla ya ağladım uyudum daha uyanmış sabah kahvalti nerde diyor yok dedim yıprattı beni iyice

Askm sen çok iyi annesin çok iyi de bir essin ki buna eminim o eşinin ayıbı ve de ayılığı resmen biz kadınlar en ufak şeyde ağlayan sinirlenen biriyiz lanet gelsin bu huyumuza resmen ya

Birdaha de 😂
He valla ya ağladım uyudum daha uyanmış sabah kahvalti nerde diyor yok dedim yıprattı beni iyice
Öyle valla canım ben bi lafı 150 farklı şekilde anlatıyorum anlamıyo ama kendi lehine bişey olsun daha a demeden anlıyor aslında onlar çok zekiler işlerine gelen bişey oldumu anca cırlarlar e onlarda ne yapsın haklılar adamlar kaç sene IQ seviyesi düşük insanların içinde büyüyor (ana babasıyla) bizimle diyolağa girince de devreleri yanıyor işte bunların yanında onların IQ seviyesi ne kadarsa o kadar muhattap olcan yani beyinsiz olcan mal gibi davrancan kıymetin bilincek bak ben daha çenemi yormuyorum oh mis kendime yazık etmişim valla yıllardır analarının yarım aklıyla eğitemediğini biz mi eğitcez köpek gibi salıyolar biz alınca da oo bu gelin benim oğlanı adam edecek galiba diyip yapamadıkları boku gelini yapınca hasetlerinden işin içine çomak sokuyolar işte
Çok doğru valla cnm o kadar haklısın ki eşek gibi ancak çalışmış lar değer sevgi görmemişler bizde verince gotleri kalkıyor

Birdaha de 😂
Öyle valla canım ben bi lafı 150 farklı şekilde anlatıyorum anlamıyo ama kendi lehine bişey olsun daha a demeden anlıyor aslında onlar çok zekiler işlerine gelen bişey oldumu anca cırlarlar e onlarda ne yapsın haklılar adamlar kaç sene IQ seviyesi düşük insanların içinde büyüyor (ana babasıyla) bizimle diyolağa girince de devreleri yanıyor işte bunların yanında onların IQ seviyesi ne kadarsa o kadar muhattap olcan yani beyinsiz olcan mal gibi davrancan kıymetin bilincek bak ben daha çenemi yormuyorum oh mis kendime yazık etmişim valla yıllardır analarının yarım aklıyla eğitemediğini biz mi eğitcez köpek gibi salıyolar biz alınca da oo bu gelin benim oğlanı adam edecek galiba diyip yapamadıkları boku gelini yapınca hasetlerinden işin içine çomak sokuyolar işte
Çok doğru valla cnm o kadar haklısın ki eşek gibi ancak çalışmış lar değer sevgi görmemişler bizde verince gotleri kalkıyor
Öyle kız öyle erkekler de kaynanalar da karşılsrında güçlü zeki kadın görmeyi sevmezler ezik olcan akşama kadar hizmet etcen erkek desen hem midesini hem başka yerlerini doyurdu mu bitti iş kadın ilgi sevgi güzel söz bekler mi yok kaynana desen getir götürümü yapsın kafasında gelin değil hizmetçi alıyolar hiç oğlumu da insan gibi yetiştireyim kocam bana böyle yaptı ama oğlum evinde eşine destek olsun örnek baba örnek eş olsun yuvasında mutlu olsun demez karısına iki laf etsin mutluluktan bi kına yakmadıkları kalır oğulları erkek ya masaya yumruk vurdu mu erkeklik oluyor böyle habeş maymunları da aslan gibi evlat yetiştirdim moduna giriyolar

Erkeklerde suç yok biz kadınlarda var evlat yetiştirmeyi bilmeyen o kadar çok insan varki bunların sıçtığı tohumlarda işte bize denk geliyor ömür boyu da uğraş dur işte

Erkeklerde suç yok biz kadınlarda var evlat yetiştirmeyi bilmeyen o kadar çok insan varki bunların sıçtığı tohumlarda işte bize denk geliyor ömür boyu da uğraş dur
Aynı benim herif anası gil tipki böyle istemişler ama ben öyle değilim diktatör um ben olamam da çalışacağım dedim kendilerine söyledim ah ah ilk başta ben istemedim ki anamgil verdi beni

Üff uğraşma ya vallahi değmez kızların hepsi çok güzel yazmışlar mükemmelsin sen ama bak vallahi yastık bile verme neden yatakta yatsın ki aksine senin rahat etmen önemli taşta bile uzansalar yatar bunlar rahatça
Rahat batıyor bunlara valla minderde yatıyorlar di evde

Aradığım bilinç ama desiğin gibi yüzde 10 bile değil 🤷‍♀️ bir komşumuz vardı 3 oğlu 1 kızı vardı hepsine de ev işi yaptırırdı yemek çamaşır bulaşık ayy bir oğlu vardı çocuk bir halı yıkıyordu ömrümde görmedim kadın hep derdi evlenecekleri insanlar da ana baba evladı diye
Benim de küçük kaynım var tıpkı oda öyle herşeyi yapar

Aradığım bilinç ama desiğin gibi yüzde 10 bile değil 🤷‍♀️ bir komşumuz vardı 3 oğlu 1 kızı vardı hepsine de ev işi yaptırırdı yemek çamaşır bulaşık ayy bir oğlu vardı çocuk bir halı yıkıyordu ömrümde görmedim kadın hep derdi evlenecekleri insanlar da ana baba evladı diye
Benim de küçük kaynım var tıpkı oda öyle herşeyi yapar
Maşallah subhanallah benim eşim de dün kışlık menemen yaptı 😍😁😁 başta yapası yoktu ama canım yavrum annesine kıyamadığından olacak sürekli huzursuzlandı ben bir işe bir kıza perişan oldum eşim Allah bin kere razı olsun kalktı sesini etmeden işe girişti çok duygulandım vallahi bir de diyor ki sen yanımda otur arada çay doldur bana ben hallederim 🥹 koku moku sürmedim ben ama isteyince oluyormuş demek ki 😁😁😁
Benim herifte dün kışlık yaparken bıraktı düğüne gitti benim babam la annem geldi hiç düşünmez ki 🙄

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar