Sorum var Yoruldum kizlar hepmaltan almayi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Yoruldum kizlar hepmaltan almayi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,311 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yoruldum kizlar hepmaltan almayi
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Canım özel değilse meraktan soruyorum sadece sizin ev falan baya büyük galiba.Avlu gibi bi bahçede mi yoksa apartman dairesi mi? Yani kapatsan kapını rahatsızım desen olmuyor anladığım kadarıyla bi de demişsin oda oda eşyalarını koydum.Apartmandaysanız sen de ortaya koy mesela salona alan alsın yani o kadar da olmaz ki.Kendi değerini kendin ayarla gelin demek hizmetçi demek değil ki
Evlenmeden önce nişanlıyım ben ve ablam yengeme o kadar iyi baktım hamileyken bir adım atsa dikkatli ol derdik hiç bir iş yaptirmazdik çünkü bizde birgün hamile kalırız kimse o duruma dusmese bilmez görümcem dedi massalah yengenize çok iyi bakıyorsunuz sen bizim eve geldiğinde bende öyle yapacam falan filan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evli görümcen madem neden kendi kaynanasında kalmıyor o da gitsin onlara hizmet etsin madem gellinler her işi yapıyor hamile de olsa
Ben hamileyim onlar değil kaynakların evinde hiç durmazlar iş yaparlar anne evine geldiğinde gelsinler iş yapsınlar demiyom ama bir ucunu tutsunlar

Kusura bakmayın akşam akşam kafanızı sisirdim ama konusmasam rahatlanmazdim icmde kala kala gendimi yerdim dinlediğiniz için çok sağolun İYKİ varsiniz cnm sikildigiňda postu açıp yorum yapıyorsunuz bir nebzede olsa içim rahatlıyor İYKİ varsiniz🤗

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evlenmeden önce nişanlıyım ben ve ablam yengeme o kadar iyi baktım hamileyken bir adım atsa dikkatli ol derdik hiç bir iş yaptirmazdik çünkü bizde birgün hamile kalırız kimse o duruma dusmese bilmez görümcem dedi massalah yengenize çok iyi bakıyorsunuz sen bizim eve geldiğinde bende öyle yapacam falan filan

Ben hamileyim onlar değil kaynakların evinde hiç durmazlar iş yaparlar anne evine geldiğinde gelsinler iş yapsınlar demiyom ama bir ucunu tutsunlar

Kusura bakmayın akşam akşam kafanızı sisirdim ama konusmasam rahatlanmazdim icmde kala kala gendimi yerdim dinlediğiniz için çok sağolun İYKİ varsiniz cnm sikildigiňda postu açıp yorum yapıyorsunuz bir nebzede olsa içim rahatlıyor İYKİ varsiniz🤗
Yok o manada demedim hani hamile olmanı bile takmıyorlar da başkaları hamileyken onu bunu yapıyor diyorlarmış ya madem evliyse görümcen de alsın çocuklarını gitsinler kendi kayınlarında kalsınlar, hizmet etsinler 7 gün 24 saat mutfaktan çamaşırdan çıkmasınlar.Ne diye gelip annelerine yatıyorlarmış yani.Onlar annelerinde yatarken kendi kaynanaları iş yapabiliyor da sen yatınca mı kaynanan çok zor durumda kalıyor.Sen de kayınvalidene dersin bi hasta sen misin bak milletin kayınvalidesi görümcem buradayken yemeği yapıp evi topluyor.Bu dünyanın öbür tarafı da var Allah hesap sorar bu iki yüzlülüğe ne kadar vicdansız olmuş insanlar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evli 2 görümcem bizde birinin 4 çocuğu diyerinki 3 tane hiç yerinde durmazlar her işi ben yapiyom bulaşıkları tekbasima yikiyom görümcem gelip diyor yardım etmedik falan diyor orda uzanmisiniz bulaşıklar bitti yeni mutfa geliyorsunuz çocuklarına yemek hazırlıyor bulasiklari tezgaha bırakıp dışarıyı gidiyorlar kendi evlerinde nasıl nasıl boyleler ağzım açık kalıyor kaynanamın ağzını açsanız benim kızlarım çok iyiler hamaratkar öve öve bitirmezler oğlumu uyutuyom uzanacam diyom çocukları bağırıyor bebeğim uyumuyor çocuklarına hiç takmiyorlar bişey olacak diye faln hiç takmiyorlar rahatlarina bakıyorlar bekar görümcem oğlumu dışarıya cikarti bende onların nesillerini saliyom 😟 hakları var ama bu kadarda değil zar zor kalkiyom
Canim ne diyim sana çok üzülüyorum keşke ayrı eve çıkma imkanın olsa

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah görüyor ogelndi bebeğimi uyutum mutfağı toparladım bulaşıkları yerleştirdim suları doldurdum kıyafetleri topaldim katladim herkesin dolabı a koydum ütü yaptım çamaşır makinesi durdu çamaşırları astım çaylarını içip çay bardaklarini yıkadım onlar kilimanin yanında kaynana ve 3 kızı oh başlarında yastık uzanmislardi
Okuyunca sınırlerım bozuldu canım agzın yokmu ıkı kelıme desene hızmetcınız mu var desene rezllık cıkıyosa cıksın nıye kendını kole gıbı kullandırtıyosun ,ana senı onlara hızmet edesın dıyemı dunyaya getırdı bu kadar emek verıp buyuttu senı ! Tmm hızmet mısafır perverlık guzeldır ama senınkı kolelık!!

Canım bole hızmet edıp susmaya devam ederse kım bole susan hızmet eden gelınınbevını ayırıpta ortada kalmak ısterkı

Canım bole hızmet edıp susmaya devam ederse kım bole susan hızmet eden gelınınbevını ayırıpta ortada kalmak ısterkı
Bı ara bahsettiler 3 4 yi sonra🤦
Canım hızmet etmeye devam edersen bı omur ayırmazlar ,bı iki cemkır rezıllık cıkar 3 gune evını ayırırlar ,nıye kullandırtıyon kendını bak ben yasadıgım ıcın soluyom keske zamanında bı Allahın kulu sana soledıklerımı bana deseydu aklım basıma erken gelseydı ,sumdu sınır hastası oldum oturup neden bu kadar aptaldım dıye yanıyorum gecen yıllarıma

Benimkiler de merha.etli iyiler bazen tuzunu çıkartıyor üstüne hamileyim demiyor böyle flam

Daha kalicilar

Daha kalicilar

Yemin annemler bu akşam bize geldi biseyler hazırladım faln oğlum uyandı beşikte sağlanmaya gitim bekar görümcem dedi sen git ben uyuturum biraz dinlenecem öyle kaldım o hazırladım çay faln yaptım yemin oğlum yüzünden akşam yemeği bile yemedim gitim uyutum demedi uyudunmu oğlun sende gel ye baktım kaldirmislar halada açım yeni durdum oğlumu uyutum bişey yiyecem

Ben dinlenecem yerine o diyor bana ben biraz dinlenecem şaka gibi

Benimkiler de merha.etli iyiler bazen tuzunu çıkartıyor üstüne hamileyim demiyor böyle flam

Daha kalicilar

Daha kalicilar

Yemin annemler bu akşam bize geldi biseyler hazırladım faln oğlum uyandı beşikte sağlanmaya gitim bekar görümcem dedi sen git ben uyuturum biraz dinlenecem öyle kaldım o hazırladım çay faln yaptım yemin oğlum yüzünden akşam yemeği bile yemedim gitim uyutum demedi uyudunmu oğlun sende gel ye baktım kaldirmislar halada açım yeni durdum oğlumu uyutum bişey yiyecem

Ben dinlenecem yerine o diyor bana ben biraz dinlenecem şaka gibi
Canım dalga gecmıs resmen senle bu gorumceler hep aynı hıc utanma yok sen o karnınla calısıyon o dınlenıyo ,utanmıyolar ıste

Son düzenleme:
Okuyunca sınırlerım bozuldu canım agzın yokmu ıkı kelıme desene hızmetcınız mu var desene rezllık cıkıyosa cıksın nıye kendını kole gıbı kullandırtıyosun ,ana senı onlara hızmet edesın dıyemı dunyaya getırdı bu kadar emek verıp buyuttu senı ! Tmm hızmet mısafır perverlık guzeldır ama senınkı kolelık!!

Canım hızmet etmeye devam edersen bı omur ayırmazlar ,bı iki cemkır rezıllık cıkar 3 gune evını ayırırlar ,nıye kullandırtıyon kendını bak ben yasadıgım ıcın soluyom keske zamanında bı Allahın kulu sana soledıklerımı bana deseydu aklım basıma erken gelseydı ,sumdu sınır hastası oldum oturup neden bu kadar aptaldım dıye yanıyorum gecen yıllarıma

Canım dalga gecmıs resmen senle bu gorumceler hep aynı hıc utanma yok sen o karnınla calısıyon o dınlenıyo ,utanmıyolar ıste
Yeni kahvaltı yapıyorlar yine evi temizledip supurdum şuan bebeği uyutuyim herşeyi Allah'a birakiyom

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Benim hatırladığım kadarıyla arkadaş amca oğluyla evliydi o da uzun yol şöförü evde olmuyordu pek bence biraz da kuzen çekememezliği var aslında beraber büyümüşler çünkü.Kayınvalidesi yengesi görümceleri kuzenleri sonuçta nasıl olsa gidemez yığalım ona gibisinden ya da çocukluktan beri yüz göz olmanın sonucu falan karışık biraz.İnşallah hakkında hayırlısı olur
Ben anlamıyorum ya sen evlenirken kocanla evleniyon izma atiyon ama koca yok kaynanayla yasiyon geçen ben eşime ne dedim ananla yasasaydim ananla evlenirdim 🤣🤣🤣evlik cüzdanına baktırdım bak burda yazmıyor kaynanayla yaşamak dedim isin kısası kendine ezdirmeyeceksin benim eşim anacı hemde nasıl ama ben taviz vermem bende eyvallah yok inceldigi yerden kopar gidene dur demem

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah cnm valla cok haklisin ama cok sukur benim gorumcelerim oyle değil merhametliler yani
Herkesin gorumcesi öyle deyil işte benim de girumcem var oda evli o yemek yapar bulaşığı yiğar mutfağa benimde sinirimi gidiyor madem yaptin yıkamazsınız zamanında bilsin dimi ben elime alıp yıkarım bulasi ben yıkarım bulaşığı diyor halbuki benim sinirime gidiyor orda birinin bulasik bırakması kayananamdan Allah razı olsun o bazen mutfağa girer o kiralama yapar mutfağa

Tüm sayfalar yüklendi.