Sorum var Yoruldum kizlar hepmaltan almayi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Yoruldum kizlar hepmaltan almayi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,310 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yoruldum kizlar hepmaltan almayi
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayhanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evli 2 görümcem bizde birinin 4 çocuğu diyerinki 3 tane hiç yerinde durmazlar her işi ben yapiyom bulaşıkları tekbasima yikiyom görümcem gelip diyor yardım etmedik falan diyor orda uzanmisiniz bulaşıklar bitti yeni mutfa geliyorsunuz çocuklarına yemek hazırlıyor bulasiklari tezgaha bırakıp dışarıyı gidiyorlar kendi evlerinde nasıl nasıl boyleler ağzım açık kalıyor kaynanamın ağzını açsanız benim kızlarım çok iyiler hamaratkar öve öve bitirmezler oğlumu uyutuyom uzanacam diyom çocukları bağırıyor bebeğim uyumuyor çocuklarına hiç takmiyorlar bişey olacak diye faln hiç takmiyorlar rahatlarina bakıyorlar bekar görümcem oğlumu dışarıya cikarti bende onların nesillerini saliyom 😟 hakları var ama bu kadarda değil zar zor kalkiyom
Ayy Allah Yardımcın olsun canım yaa benkiler öyle Deiller tam tersi bana gelip yardım ederler

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben anlamıyorum ya sen evlenirken kocanla evleniyon izma atiyon ama koca yok kaynanayla yasiyon geçen ben eşime ne dedim ananla yasasaydim ananla evlenirdim 🤣🤣🤣evlik cüzdanına baktırdım bak burda yazmıyor kaynanayla yaşamak dedim isin kısası kendine ezdirmeyeceksin benim eşim anacı hemde nasıl ama ben taviz vermem bende eyvallah yok inceldigi yerden kopar gidene dur demem
Ay benimkiler Zonguldak’ta arada bir geliyorlar bir hafta bile kalmazlar bana dokunmazlar karışmazlar kaynanam yemeğime kadar yapar bana salatayı yaptırır en fazla, sen dinlen der bulaşıkları bile yıkar.Maşallah 🧿 diyim de 😅Ama yine de ne o aynı evde rahat eder ne ben edebilirim ya.Biz Zonguldak’ta bir hafta kalıyoruz bütün düzenleri bozuluyor yatışları belli kalkışları yedikleri yemekler belli kadıncağızın da düzeni bozuluyor.Herkesin kendi düzeni kendi aile hayatı ne gerek var üst üste alt alta.Hem yuva dediğin huzurlu olmalı yoksa ne mana 4 duvar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende bilmiyom hiç ev yapma.yana degiler kayinimda evlilik çağında onuda evlendirmek istiyorlar ama bilmiyom evlendirise ev yok.nereye koyacaklar mecbur ev yapacaklar ama aralarında konuşuyorlar 3 yıl.sonra faln diyor
Hayırlısı olsun kuzum ya Rabbim sana yardım etsin inşallah biran önce kendi evin olur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evli 2 görümcem bizde birinin 4 çocuğu diyerinki 3 tane hiç yerinde durmazlar her işi ben yapiyom bulaşıkları tekbasima yikiyom görümcem gelip diyor yardım etmedik falan diyor orda uzanmisiniz bulaşıklar bitti yeni mutfa geliyorsunuz çocuklarına yemek hazırlıyor bulasiklari tezgaha bırakıp dışarıyı gidiyorlar kendi evlerinde nasıl nasıl boyleler ağzım açık kalıyor kaynanamın ağzını açsanız benim kızlarım çok iyiler hamaratkar öve öve bitirmezler oğlumu uyutuyom uzanacam diyom çocukları bağırıyor bebeğim uyumuyor çocuklarına hiç takmiyorlar bişey olacak diye faln hiç takmiyorlar rahatlarina bakıyorlar bekar görümcem oğlumu dışarıya cikarti bende onların nesillerini saliyom 😟 hakları var ama bu kadarda değil zar zor kalkiyom
Kıyamam sana canım ya Allah yardımcın olsun gerçekten çok zor bir durum inşallah en kısa zamanda rabbim gönlüne göre versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar