Sorum var Yüksek ateş ve kusma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Yüksek ateş ve kusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 543 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yüksek ateş ve kusma
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Teşekkür ederim kızlar gittik doktor salgın var dedi , ateşte büyük ihtimalle aşıdan kaynaklı dedi , evdeyiz ılık duş aldırdım kurban olduğum sabahtan beri hiçbirsey yemedi yavrum
Oy ölürüm kıyamam yaa tahmin etmiştim salgın olduğunu kıyamam iyi etmssnz acil şifalar yaa

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Rica ederim kuzum nasıl oldu alım iyi mi biraz daha 🤲
Ateşi dindi çok şükür hastanede ilaç içir diler biraz soğuk kompres uyguladılar ateşi şuan düştü bende ilaç verdim az önce uyudu hem ağlıyor hem uyuyo, doktor ateşi aşıdan olmuş olabilir ama kusmasi falan salgın varmış bide bademcikler biraz enfeksiyon kapmış ilaç verdim inşallah gece çıkmaz ateşi,
Oy ölürüm kıyamam yaa tahmin etmiştim salgın olduğunu kıyamam iyi etmssnz acil şifalar yaa
Aynn sağol canım benim ❤️ salgın varmış bide Ali'nin bademcikleri benimki gibi iri biraz en ufak bişey de şifayı kapıyor hemen , bademcikler enfeksiyon kapmış dedi Dr inşallah öksürük falan olmaz da atlatırız hemen

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ateşi dindi çok şükür hastanede ilaç içir diler biraz soğuk kompres uyguladılar ateşi şuan düştü bende ilaç verdim az önce uyudu hem ağlıyor hem uyuyo, doktor ateşi aşıdan olmuş olabilir ama kusmasi falan salgın varmış bide bademcikler biraz enfeksiyon kapmış ilaç verdim inşallah gece çıkmaz ateşi,
Aynn sağol canım benim ❤️ salgın varmış bide Ali'nin bademcikleri benimki gibi iri biraz en ufak bişey de şifayı kapıyor hemen , bademcikler enfeksiyon kapmış dedi Dr inşallah öksürük falan olmaz da atlatırız hemen
Ay inşallah canım benim inşallah çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum Ali paşamiza 💕 kıyamam ya minnos

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar