Yumurta 😵‍💫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Yumurta 😵‍💫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 585 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Yumurta 😵‍💫
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çok geç değil mi ya ben kayraya 7. Ayından beri veriyprum yumurtayı . Hem beyaz hem sarı ama kayra beyazı daha çok sever haşlayınca beyazı yer tel kızartınca da hiç almam demez . Sen bebeğini emzirirken hiç yumurta yemedin mi sen yedilten sonra onda bir etki olmadı ise alerjisi olmaz. Şahsen ben buna güvenerek kayraya 7. Ayda başlamıştım
Ben 6. ayında 3 gün verdim hiç ağzına sürdürmedi doktora söyledim zorlama daha sonra tekrar dene dedi 7. ayda bisküvi kek falan yaptım o şekil verdim geçen burdaki 9. ay aşısıyla ilgili posta denk gelince tekrar deneyim dedim de yok hala aynı kendim haşlanmış dışında her şeklini yiyorum alerjik tepki olmadı şükürler olsun haşlanmış yumurta derimde kabarcıklar oluşturuyor diğer her türlü yiyorum o yüzden denemek istedim sorarlarsa söyleyim diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem hep derki hangi bebek olursa olsun yumurtanın sarısını asla yemez öylede ne benim küçük kuzenlerim sarısını yemiş ne ben ne oğlum kayra sadece beyazını yer dediğin gibi sadece kızartma şeklinde yaparsam yer ki ben şu yaşımda hala sarısını sevmem 😂😂
Evet ya yüzünü öyle bir şekle sokuyor ki zillim gülmekten bayılacam 😃😃😃 eşim de hiç sevmez bana çekmiş görürsün diyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben 6. ayında 3 gün verdim hiç ağzına sürdürmedi doktora söyledim zorlama daha sonra tekrar dene dedi 7. ayda bisküvi kek falan yaptım o şekil verdim geçen burdaki 9. ay aşısıyla ilgili posta denk gelince tekrar deneyim dedim de yok hala aynı kendim haşlanmış dışında her şeklini yiyorum alerjik tepki olmadı şükürler olsun haşlanmış yumurta derimde kabarcıklar oluşturuyor diğer her türlü yiyorum o yüzden denemek istedim sorarlarsa söyleyim diye
Belki bebekte sorun yapmaz canım sen ona beyazını vermeyi denedin mi hiç peki haşlanma şeklini bebekler cidden çok seviyor bence önlem alarak haşlanmış olarak beyazını ver baktım tepki vermiyorsa gün gün arttır. Ama yumurtanın haşlanması ve kızarması arasında nasıl sana alerji yapabilir ki haşlanmış olan insan vücudu cidden çok değişik ya 😂😂

Evet ya yüzünü öyle bir şekle sokuyor ki zillim gülmekten bayılacam 😃😃😃 eşim de hiç sevmez bana çekmiş görürsün diyor
Kim sever ki sarısını 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Farklı şekilde ver haşlanmış sevmiyorsa tavada yap benim kızımda haşlanmış sevmez bende tavada yapıyorum bazen salçalı bazen tereyağlı beyazınıda ver aşı için ònemli ben hiç ayırmadım ilk başlar başlamaz hem beyaz hemde sarısını verdim
Doktorlar öyle sakın beyaz vermeyin gibi konuşunca insan bi tedirgin oluyor annem bizim zamanımızda böyle denmezdi tam tersi günde 1 yumurta kesin yesinler derdi diyor bazen eski usuller candır 🌸 ya şu salçalı hiç aklıma gelmedi valla hemen yapıyorum Allah razı olsun

Belki bebekte sorun yapmaz canım sen ona beyazını vermeyi denedin mi hiç peki haşlanma şeklini bebekler cidden çok seviyor bence önlem alarak haşlanmış olarak beyazını ver baktım tepki vermiyorsa gün gün arttır. Ama yumurtanın haşlanması ve kızarması arasında nasıl sana alerji yapabilir ki haşlanmış olan insan vücudu cidden çok değişik ya 😂😂

Kim sever ki sarısını 😂😂
Cahil cesaretime güvenerek haşlanmış yumurta daha sağlıklı olduğu için diyorum ben 😃😃😃 malum sağlıklı şeyleri asla sevmeyiz

Aynen kuzum öyle olunca yemeği seviyorlar sıkma kendini canım ilerki zamanlarda yer inşallah
Ahh inşaAllah

Son düzenleme:

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank

Kim sever ki sarısını 😂😂
Bayılırım 🤣beyazindan nefret ediyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlar öyle sakın beyaz vermeyin gibi konuşunca insan bi tedirgin oluyor annem bizim zamanımızda böyle denmezdi tam tersi günde 1 yumurta kesin yesinler derdi diyor bazen eski usuller candır 🌸 ya şu salçalı hiç aklıma gelmedi valla hemen yapıyorum Allah razı olsun

Cahil cesaretime güvenerek haşlanmış yumurta daha sağlıklı olduğu için diyorum ben 😃😃😃 malum sağlıklı şeyleri asla sevmeyiz

Ahh inşaAllah
Amin cümlemizden inşallah Aynen òyle canım inşallah yer afiyet olsun miniğe

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ahh inşaAllah
Estağfurullah kız ne cahili 😂😂

Bayılırım 🤣beyazindan nefret ediyorum
Sen istisnasın tatlım o zaman 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar