Yumurtlama dönemi öncesi ve sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Yumurtlama dönemi öncesi ve sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 372 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Yumurtlama dönemi öncesi ve sonrası
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş Başak

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yumurtlama günüm öncesinde beraberlik vardı regl günüm bitikten sonra 2 gün sonra çocuk işine başladık 2 Mart yumurtlama günüm dü bugün 4 Mart 3 gün bitti 4 güne girdim çatlama olurmu acaba dönlenme ne zaman olur gebelik ne zaman olur sizce
Ben hiç anlamıyorum 😃

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yumurtlama günüm öncesinde beraberlik vardı regl günüm bitikten sonra 2 gün sonra çocuk işine başladık 2 Mart yumurtlama günüm dü bugün 4 Mart 3 gün bitti 4 güne girdim çatlama olurmu acaba dönlenme ne zaman olur gebelik ne zaman olur sizce
2 hafta sonra belli oluyor genelde canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şimdi dönlenme gerçekleştiği bilmiyorum bide yerleşme kanaması oluncamı gebelik olur
Herkeste yerleşme olmaz ki eğer böyle bir şey olursa ve gebe isen direk olarak doktoruna kanama olduğunu söylemen lazım. Gebelik de kanma yada lekelenme normal değildir çünkü. Sen yine de regl gecikmeni bekle gecikirse test yap canım

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Herkeste olmuyor canım yerleşme kanaması ve her kanama da yerleşme kanaması değildir dikkat et gecikmeden sonra test yap
Arkadaşlar hayırlı geceler size sorum varda
Adetime 2 gün var
Kasılarımda otururken birden batma oldu 2 defa aralıklı ayağa kalkıp durmasını bekledim durdu ve
Şimdi oturmuşum gene hafif hafif oluyor solda Neden acaba bide korunmasız ilişki de yaşadım beraberlik KB 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 hafta sonra belli oluyor genelde canım
Arkadaşlar bugün 2 günüm geçikme ama test sonucu bilet göstmiyor yarın kan vereceğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkeste olmuyor canım yerleşme kanaması ve her kanama da yerleşme kanaması değildir dikkat et gecikmeden sonra test yap
Arkadaşlar bugün 2 günüm geçikme ama test sonucu bilet göstmiyor yarın kan vereceğim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.