Sorum var Yürüyüş yapıyor musnz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AhsenHüma tarafından oluşturulan Yürüyüş yapıyor musnz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,072 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yürüyüş yapıyor musnz
Konbuyu başlatan AhsenHüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selamlar 40+4 oldum hala bişey yok ikinci doğumum olacak. Oğlum 39+4 gelmişti. İlk hamileliğimden daha hareketliyim günlük 5000 adım yürüyrm falan ama hala gelmedi sizler yürüyüş yapıyor musnz ne kadar yürüyorsunuz
Rabbim sağlıkla sıhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah canım 😘

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selamlar 40+4 oldum hala bişey yok ikinci doğumum olacak. Oğlum 39+4 gelmişti. İlk hamileliğimden daha hareketliyim günlük 5000 adım yürüyrm falan ama hala gelmedi sizler yürüyüş yapıyor musnz ne kadar yürüyorsunuz
Rabbim sağ salim yavruna kavuşanı nasib etsin İnşaAllah kuzum 🙏🤗😍

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Yürüyüş yap bol bol kuzum doğumu kolaylaştırmak ve ödemi atmak için bol bol yürüyüş yap hem az kalmışda masallah artık son aydasin ben 29+ 2 yim 25. Haftadan beri yürüyüş yapıyorum
Aynen valla haklısın canım bundan 1-1.5 ay önce başlamıştım zaten yarım saat bile olsa her gün yürüyordum. Ama şimdi gündüzleri çok sıcak çıkamıyorum akşam da eşim çok yorgun geliyor çıkamıyor öylece kalıyorum 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen valla haklısın canım bundan 1-1.5 ay önce başlamıştım zaten yarım saat bile olsa her gün yürüyordum. Ama şimdi gündüzleri çok sıcak çıkamıyorum akşam da eşim çok yorgun geliyor çıkamıyor öylece kalıyorum 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Eşler zaten kıyamam benim eşim yorgunluktan çıkamıyor ki bende öyle uzaklara gitmiyorum evin etrafında yürüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar