Yüz üstü uyumak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Yüz üstü uyumak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,692 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yüz üstü uyumak
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben çocuk olacak o büyüyecek derken benim herif çocuk olmaya başladı anlamadım gitti ben hamileyim o doğuracak sanırım 😂😂
Haha aynen benim adam da öyle canım 😂 geçen lan dedim ben hamileyken sen benden daha beterdin sanki sen hamileydin, doğum yaptım lohusa olan benim sen benden daha lohusasın bırakta birşeyi de doya doya ben yaşayayım dedim lohusayım ben bulaşma bana diyor 😂😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Ben şuan 25 haftaligim. Gece yatarken normal yatiyorum. Sonra bir ara uyandigimda bakiyorum yüz üstü yatmisim. Niye boyle oluyor bebege zarari olur mu korkuyorum. 25 hafta oldu hala nasıl yüz ustu yatabiliyorum anlamiyorumda. Ben hem yapili hemde kiloluyum. Benim gobegim pek cikmadi goren hamile olduguma inanmiyor. Acaba gobegim ciktikca bu durum bitecek mi😔 bebege zarari olmuyordur umarim😔
Youtubede Banu diye bir uzman bu konu hakkında açıklama yapmıştı bebeğe değilde bize daha çok zararlı oluyormuş bütün ağırlık oradaki organlara çöküyor sanırım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Haha aynen benim adam da öyle canım 😂 geçen lan dedim ben hamileyken sen benden daha beterdin sanki sen hamileydin, doğum yaptım lohusa olan benim sen benden daha lohusasın bırakta birşeyi de doya doya ben yaşayayım dedim lohusayım ben bulaşma bana diyor 😂😂
Geçen bir yerde psikolog çıktı diyor ki kadın hamile olur erkek hamilelik psikolojisine girer 😂

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bı hasrettir şimdi yüz üstü ve sırt ustu uyumak tatlım seni o kadar iyi anlıyorum ki anlatamam. Arkadaşların dediği gibi bilinç altına yerlesirse uykudan bile uyandırıyor. Birde yastık yada hamile yastıkları var ben onlar dan kullanıyorum.. altınci aydan sonra sırt üstü yatmak da zararlı bebeğe aklında bulunsun🥰🥰

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bı hasrettir şimdi yüz üstü ve sırt ustu uyumak tatlım seni o kadar iyi anlıyorum ki anlatamam. Arkadaşların dediği gibi bilinç altına yerlesirse uykudan bile uyandırıyor. Birde yastık yada hamile yastıkları var ben onlar dan kullanıyorum.. altınci aydan sonra sırt üstü yatmak da zararlı bebeğe aklında bulunsun🥰🥰
Allahtan ben hiç yüzüstü yatamazdım zaten bir bacağım bi tarafta diğeri diğer tarafta göbek altta uyuyabilirdim ama şimdi düzgün bir şekilde yan yatıyorum 🤭

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Ben şuan 25 haftaligim. Gece yatarken normal yatiyorum. Sonra bir ara uyandigimda bakiyorum yüz üstü yatmisim. Niye boyle oluyor bebege zarari olur mu korkuyorum. 25 hafta oldu hala nasıl yüz ustu yatabiliyorum anlamiyorumda. Ben hem yapili hemde kiloluyum. Benim gobegim pek cikmadi goren hamile olduguma inanmiyor. Acaba gobegim ciktikca bu durum bitecek mi😔 bebege zarari olmuyordur umarim😔
Sağ veya sol tarafına yatan gerekiyor artık yüz üstü yatmak bu haftalardan itibaren sakıncalı canım

Melikeİkroş

Kayıtlı Üye
rank
6haftalik hamileyim çok dikkat ediyorum hatta bu yüzden uyku sıfır beden alışmış yüz üstü yatmaya uyku haline giremiyorum ki yatıp yanlışla döneyim 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.