Zam geliyorrrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Zam geliyorrrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,085 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zam geliyorrrrrr
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sıvı yağlara aşırı zam geliyormuş teneke 5 litreler 250₺yi gececkmis marketlerden alın ben İstanbul umraniyede oturuyorum sıvıyağ bulamıyorum marketlerde bilgi vereyim dedim naçizane tavsiyem
Bugün bende böyle bir kaç video gördüm ne geliyorsa yabancıdan değil yakından geliyor bu zor günlerde kendi milletimizden insan kazanç derdine düşmüş stokçuluk yağıyor birbirimize destek olacağımıza köstek oluyor haram olsun durumu hiç olmayan insanlar ne yapsın yazık ya gerçekten

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sıvı yağlara aşırı zam geliyormuş teneke 5 litreler 250₺yi gececkmis marketlerden alın ben İstanbul umraniyede oturuyorum sıvıyağ bulamıyorum marketlerde bilgi vereyim dedim naçizane tavsiyem
Bizde bugün 5litrelik aldık marketlerde yağ kalmamış margarin alıp dondurucuya koymayı bile düşündüm yakında onlarda tükenir çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.