Zam geliyorrrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Zam geliyorrrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,121 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zam geliyorrrrrr
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sıvı yağlara aşırı zam geliyormuş teneke 5 litreler 250₺yi gececkmis marketlerden alın ben İstanbul umraniyede oturuyorum sıvıyağ bulamıyorum marketlerde bilgi vereyim dedim naçizane tavsiyem
Wallahi daha 80 lirayken 4 tane aldık biz.. daha 2.5 war .. yeter yaza kadar zaten çok yaqlı şeyler yapmıyorum hamilelikten daha da midem bulanıyor die hamileliqin awantajı😂

Vallah öyle canım 😆😆bizim bu mahalle seneye geliyor bı gelse de doğal gaz geçsek tüp 300 su için şofben elektirik desen öyle geliyor
DOğal gazlılar bilmez ama tüp te 300 oldu🥲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bide gece çigköfte yogurunca
Eskiden bı kurabiye yapardık şimdi tereyağ normal yağ dünya kadar para tutuyor maliyeti hazır alıp yemek daha uyguna geliyor

Vallah öyle canım 😆😆bizim bu mahalle seneye geliyor bı gelse de doğal gaz geçsek tüp 300 su için şofben elektirik desen öyle geliyor

Eskiden bı kurabiye yapardık şimdi tereyağ normal yağ dünya kadar para tutuyor maliyeti hazır alıp yemek daha uyguna geliyor
Bizmde gelcek diyorlar bakalm nasip canım😀

😮 Doğrudur bilmiyorum valla
Valla öyle canım ölmedk şükür ya🙂
😮 Doğrudur bilmiyorum valla

Son düzenleme:

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sıvı yağlara aşırı zam geliyormuş teneke 5 litreler 250₺yi gececkmis marketlerden alın ben İstanbul umraniyede oturuyorum sıvıyağ bulamıyorum marketlerde bilgi vereyim dedim naçizane tavsiyem
Ben 25 kg un aldm en azından eşime dedim aç kalsak evde ekmek yaparım yeriz karnımız doyar. Hakkari de de herkes şaşırmış marketlerde yağ un şeker herşey fiyat artışıyla satılıyor . Bu duruma çok üzülüyorum buna sebep olanlar inşallah tez vakitte ortadan kaybolurlar. Lanet olsun gerçekten

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
A 101 de 1.25 litre yağ 10 tl üzerine 26 tlydi hesapladık 5 litresi 105 tl ye geliyor 3 market gezdik eşimle ayrı ayrı 2 şişe o aldı iki şişe ben aldım 1.25 ltlik 12 şişe yağ stokladik bir süre idare eder diye sevindik artık ucuz yağ aldık diye sevinir hale geldik allah yardımcımız olsun diyecek birşey yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar