Zam geliyorrrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Zam geliyorrrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,106 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zam geliyorrrrrr
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Ay çiğköfte aserdim etsiz habire yiyorum ama urfalilarda çok güzel yapıyor bambaşka oluyor
Ben cigkofteciyim yollayayim sana 😂😂
Once yag sonra benzin yakinda ekmek filan yillarrrrrr oncesine bir dönüs var hayirlisi
Canım ben esnafım akşama kadar motor çalışıyor dükkanda paket servis var benzin 20 TL neredeyse çiğköfte sos lavaş poşet aldı başını gidiyor 16 TL'ye aldığım streç filmi şimdi 100 TL'ye bulamıyorum mecbur kullanılacak malzemeler esnaf olarak fena çokusteyiz zor zamanlar ama dünya böyle oda var tek biz olsak devlete yüklenirim ama dünya bu durumda malesef olan şeyler normal değil Allah daha kötü günler göstermesin en kotu zamanlarimiz bu olsun inslalah

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Canım ben esnafım akşama kadar motor çalışıyor dükkanda paket servis var benzin 20 TL neredeyse çiğköfte sos lavaş poşet aldı başını gidiyor 16 TL'ye aldığım streç filmi şimdi 100 TL'ye bulamıyorum mecbur kullanılacak malzemeler esnaf olarak fena çokusteyiz zor zamanlar ama dünya böyle oda var tek biz olsak devlete yüklenirim ama dünya bu durumda malesef olan şeyler normal değil Allah daha kötü günler göstermesin en kotu zamanlarimiz bu olsun inslalah
Insallahhh

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Yurt dışına servis varmı😜

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım malesef o kadar büyümedik daha 😂😂

Yok canım malesef o kadar büyümedik daha 😂😂😂😂
Sosunu hazır alıp hazır yapıyorum daha pratik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama dünya bu halde malesef öyle şeyler görüyoruz ki televizyonlarda aldatmalar.cinayetler haramlar ziyanlar Allah kurban oldugum yine bizi iyi yaşatıyor valla bu kadar haramın ziyanin içinde yediğimiz ekmeği bulmak bile büyük nimet gerçekten
Söylediklerine katılıyorum sukurde azaldı Allah sevdiği şeyler yapılırsa olacağı o başımiza taş yağar yakinda

Sosunu hazır alıp hazır yapıyorum daha pratik

Söylediklerine katılıyorum sukurde azaldı Allah sevdiği şeyler yapılırsa olacağı o başımiza taş yağar yakinda
Allah'ın sevmediği şeyler yazacaktım yanlış yazmisim

Tüm sayfalar yüklendi.