Zayıflamak isteyen anneler 🦾🦾🚶‍♀️🚶‍♀️🚴‍♀️🏋️‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Zayıflamak isteyen anneler 🦾🦾🚶‍♀️🚶‍♀️🚴‍♀️🏋️‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,603 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zayıflamak isteyen anneler 🦾🦾🚶‍♀️🚶‍♀️🚴‍♀️🏋️‍♀️
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk etapta verdim cnm sonra bir yemeye başladım tekrar kilo aldım ya daha önce 30 kg vermiştim diyet yaparak Bi başlasam yine veririm inşallah
Maşallah çok güzel vermişsin bende verdikten sonra aşırı yemeğe düştüm doymuyorum resmen birbirimize destek olalım bari ancak böyle motivasyonla olur benim sanırım bugün 7 8 den sonra bişey yememeye çalışcam inşallah başarabilirim

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende göbeğim gitsin istiyorum sezeryan oldum gitmiyor 😕 nasıl olacak bu iş 🤔
Kendimizi zorlamadan mekik çekicez cnm bende aynıyım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah çok güzel vermişsin bende verdikten sonra aşırı yemeğe düştüm doymuyorum resmen birbirimize destek olalım bari ancak böyle motivasyonla olur benim sanırım bugün 7 8 den sonra bişey yememeye çalışcam inşallah başarabilirim
Bak kuzum ben şöyle yaptım tatlı ekmek pilav yok onun dışındaki bütün yemekleri tencerelerle yedim 30 kg verdim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Anamm mekik çekmek mi kendimi kaldıran ben 😁 daha kolay bi yöntemi olmalı karnımıza zeytinyağı sürüp streçle sarsak faydası olur mu acaba deneyen var mı ki
Ayağımızı koltuğun altına sıkıştırıp yapıcaz bide göbek eritmenin en kolay yöntemi günde 2 saat yada daha fazla ROMAN HAVASI OYNAMAK popomuzu sallaya sallaya😃😃😃

Canımsın ben 38 haftalık hamileyim ve 18 kg aldım o kadar mutsuzum ki doktor sezaryen doğum günü verdi 22 Şubat sabah saat 8 de gel işlemleri başlatmak için dedi inşallah hemen düzene girerim
Kuzum senin fotoğrafına baktım normalde zayıf kilo almayan Bi yapın var doğum kilosu o eminim diyet bile yapmadan kendi kilona düşersin ben zaten kilo almaya müsait Bi yapım var ben hamilelikte 7 kg aldım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayağımızı koltuğun altına sıkıştırıp yapıcaz bide göbek eritmenin en kolay yöntemi günde 2 saat yada daha fazla ROMAN HAVASI OYNAMAK popomuzu sallaya sallaya😃😃😃

Kuzum senin fotoğrafına baktım normalde zayıf kilo almayan Bi yapın var doğum kilosu o eminim diyet bile yapmadan kendi kilona düşersin ben zaten kilo almaya müsait Bi yapım var ben hamilelikte 7 kg aldım
Maşallah 🧿 az almışsın roman havası katılıyorum sana canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar